• عکس,تصویر,

  مهندس مهران عدلی :

  بکارگیری دانش بنیان های بومی سد راه فساد در شهرداری ها

  خرید خدمات توسط ادارات دولتی، با رعایت تشریفاتی همراه است که به آن، مناقصه می گویند. قانون برگزاری مناقصات، مصوب سال 1383، تمامی تشریفات مربوط به خرید کالا و خدمات ادارات دولتی را بیان کرده و بر اساس روش دعوت و مراحل بررسی، اقدام به تقسیم بندی مناقصات نموده است . یکی از این تشریفات، لزوم برگزاری مناقصه است. در ماده 2 قانون برگزاری مناقصات، مناقصه تعریف شده است. بر اساس آن مناقصه، فرآیندی است رقابتی، برای تامین کالا یا کیفیت مورد نظر که در آن، تعهدات موضوع معامله، به مناقصه گری که کمترین قیمت متناسب را پیشنهاد کرده باشد، واگذار می شود .

  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۸

 • عکس,تصویر,

  زهرا فتوت فرد :

  بازارهای نوین ، کم هزینه ، پر بازدید و پر بازده هستند

  در بازار امروز شاهدیم ، درصد پایینی از فروش به صورت دیجیتال مارکتینگ برقرار است . هنوز به دلیل ضعف و کمبود زیرساخت ها کسب و کارهای اینترنتی نتوانسته اند جایگاه خود را بیابند و رسیدن به نقطه مطلوب در این حوزه مستلزم صرف زمان و ایجاد زمینه های مناسب رشد آن خواهد بود .

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۶

 • عکس,تصویر,

  مهندس مهران عدلی:

  عمران و آبادانی با تعصب و کار جهادی به انجام می رسد

  این کارشناس عمران در خصوص تاثیر شرایط اقتصادی فعلی در انتخاب پروژه ها گفت : مسلما شرایط اقتصادی در انتخاب پروژه ها بی تاثیر نیست . ولی باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم افق های پر امیدی در پیش روی داشته و انتظار شرایط مساعد تری را برای انجام فعالیت ها ی عمرانی و اقتصادی داریم .

  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۳

 • عکس,تصویر,

  بازار یابی محتوا جدید ترین شیوه فروش موفق

  یکی از تکنیک ها ی فروش موفق ، تولید محتوا است . در طول بیست سالی که در بازار حضوردارم شاهد بودم هرسازمانی بخشی از سود فروش خود را به تبلیغات تخصیص می داد . این تبلیغات از طریق هزینه و تزریق ریال از سود خالص مجموعه ها انجام می شد ، که شامل انواع مختلفی از تبلیغات شامل تبلیغات محیطی از قبیل بیلبوردهای سطح شهر تا تبلیغات تلویزیونی و دیگر شیوه ها ی تبلیغاتی بود .

  ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۱

 • عکس,تصویر,

  مهران عدلی کارشناس حمل و نقل شهری :

  گسترش حمل و نقل عمومی لازمه دست یافتن به توسعه پایدار شهری

  ماحصل تحقیقات و تلاش ها ی مهندس مهران عدلی در قالب چندین مقاله تهیه و تدوین شده است که در مجامع علمی مختلف داخلی و بین المللی ارایه شده و موفق به کسب مقام در رده های مختلف شده است .

  ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۸

 • عکس,تصویر,

  زهرا فتوت فرد :

  همراهی با تحولات شیوه های فروش نیاز امروز و آینده مدیران

  یکی از کلیدی ترین مسایل پیش روی شرکت ها چگونگی افزایش فروش و به تبع آن افزایش درآمد زایی و حاشیه سود بیشتر است . بالا بردن نرخ سود دهی شرکت ها از اساسی ترین وظایف مدیران فروش است . مدیران فروش به مثابه فرماندهان جنگی هستند که با استراتژی و برنامه ریزی به چیدمان مهره های خود پرداخته و تلاش می کنند، در عرصه رقابت نبض بازار را در دست گیرند .

  ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۵

 • عکس,تصویر,

  کاسپین اسب اصیل ایرانی در خطر انقراض

  اسب کاسپین نژادی با قدمتی بیش از پنج هزار سال است که در سراسر جهان گونه ای پرطرفدار بوده و به عنوان قدیمی ترین نژاد اسب خونگرم دنیا خطر انقراض این نژاد ایرانی را تهدید می کند.

  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۱

 • عکس,تصویر,

  قشر فرهیخته کارگری عنصر اصلی توسعه، بالندگی و خوداتکایی جامعه هستند

  رئیس شورای اسلامی کار شهرداری کرج گفت که قشر فرهیخته کارگری عنصر اصلی توسعه، بالندگی و خوداتکایی جامعه هستند و امام راحل در رهنمودی تاریخی عرقِ جَبین کارگران را به قطره های خون شهداء تشبیه نموده اند.

  ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۶

 • عکس,تصویر,

  گفت و گوی اختصاصی شهروند، با امیرِ ارتش حبیب بقایی (فرمانده سابق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران) به مناسبت ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش؛

  تلخ و شیرین جنگ از زبان تیمسار بقایی؛ از خاطرات نخوانده شهید بابایی تا شهادت ۶۰ تن از خلبانان جنگ

  گوشی را که برمیدارد صدای مهربانی به گرمی صدای یک پدر را می شنوم. انقدر صمیمی که انگار روبرویم نشسته و با لبخندی که تا آخر گفتگو حسش می کنم، حالم را می پرسد. کسی که ۵۲ سال از عمرش را صرف خدمت به نظام کرده. خلبان دلاوری که از روز اول جنگ در پایگاه هوایی تبریز بوده و بعدها به خوزستان می رود و تا آخر دفاع مقدس، در صف اول خط مقدم سوار بر پرنده آهنی اش، بال به بال ابرها هوادار مرزهای میهن می شود.

  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۵

 • عکس,تصویر,

  مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد:

  اولین روایت، موثرترین روایت است

  رسانه همواره به عنوان یک ابزار ارتباطی وسیع و کارآمد مورد توجه همگان بوده و وقتی به درستی نقش آفرینی کرده است، توانسته باعث تقویت قدرت یک کشور شود و وقتی در جایگاهی غیر مرتبط و غیر تخصصی قرارگرفته است، باعث تضعیف کشور و حتی بحران آفرینی شده که نمونه های زیادی از آن به طور مصداقی قابل بیان است، از این روخبرگزاری فارس در گفت و گویی با ایمان شمسایی، مدیرکل امور مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تبیین و تشریح این جریان اثر بخش پرداخته که در این جایگاه، این گفت و گو بازنشر داده می شود.

  ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۳