• عکس,تصویر,

  گزارش تصویری

  بازدید رئیس و نائب شورای اسلامی شهر کرج از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

  علی قاسم پور رئیس شور ای شهر کرج و عمار ایزدیار نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بازدید کردند.

  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۱

 • عکس,تصویر,

  دود پر کشیدن سطل‌های زباله به چشم مردم می رود

  شهرداری کرج بیش از یک سال است که اقدام به طرح جمع‌آوری سطل‌های زباله از مقابل ساختمان‌ها نموده که باعث ناراحتی اکثر شهروندان و واکنش اعضای شورای شهر و به تازگی تذکراتی از سوی امام جمعه محترم کرج شده ......

  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۳

 • عکس,تصویر,

  اجتماع عاشوراییان شمال کرج در میدان نبوت کرج

  به رسم هر سال ، اجتماع عاشوراییان شمال کرج ، به همت هیئت محبان الحسین (ع) رزمندگان شمال کرج برگزار شد .

  ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۹

 • عکس,تصویر,

  واحدهای صنعتی اشتهارد کرج امسال شامل معافیت مالیاتی می شوند

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته معافیت مالیاتی برای واحدهای تولیدی و صنعتی اشتهارد از امسال لحاظ می‌شود.

  ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۳

 • عکس,تصویر,

  دفن بدون ارزش افزوده طلای کثیف کرج

  سرپرست اداره کل محیط زیست البرز گفت: متاسفانه شاهد ساده‌ترین راه و شاید بدترین شکل برای مدیریت زباله در استان البرز هستیم که به شکل دفن انجام می‌شود.

  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۵

 • عکس,تصویر,

  بیهوشی شگرد دو زن برای سرقت لوازم منزل

  پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر بدون پوشش دو متهم اعلام کرد که این متهمان با ریختن طرح دوستی با مالباختگان وارد منازل آنها شده و پس از بیهوش کردن صاحبخانه با شربت حاوی ماده بیهوشی اقدام به سرقت لوازم منزل می کردند.

  ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۷

 • عکس,تصویر,

  در سال حدود 140 هزار نفر به البرز مهاجرت دارند

  نماینده کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه ۱۴۰ هزار نفر مهاجرت به استان البرز صورت می‌گیرد در حالی که متناسب با بحث افزایش جمعیت، زیر ساخت‌ها افزایش پیدا نکرده است.

  ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۲

 • عکس,تصویر,

  عامل تیراندازی به یکی از مسئولان شهرداری کرج شناسایی شد

  فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی عامل تیراندازی به مدیر سازمان میادین و بازار روزهای کرج در کمتر از ۲۴ ساعت خبرداد.

  ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۳

 • عکس,تصویر,

  رزمایش کمک های مومنانه، به یک جریان فرهنگی تبدیل شده است

  رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه به نام عاشقان ثارالله شهر جدید پرند برگزار شد. صبح امروز چهاردهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه به نام عاشقان ثارالله به همت سپاه حیدر کرار (ع) و مشارکت شرکت عمران شهر جدید پرند با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم و پرند برگزار شد.

  ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۴

 • عکس,تصویر,

  بانوان رسانه ای البرز مدرک سرویس و نگهداری خودرو دریافت می کنند

  یکی از موضوعات مطرح در جامعه امروزی، فعالیت بانوان در اجتماع است. موضوعی که پیش از این و البته در سالهای گذشته تا حدودی مغفول مانده بود و با گذشت زمان روز به روز شاهد حضور بیشتر بانوان در عرصه های مختلف و حوزه های متنوع و در اشتغال های متنوع هستیم.

  ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۲

 • عکس,تصویر,

  نه به آموزش های اجباری کودکان

  با ورود به فصل تابستان و پایان سال تحصیلی، بسیاری از والدین برای گذران اوغات فراغت کودکانشان و البته آموزش آنها ، تصمیم می گیرند بچه های خود را در کلاسهای مختلف ثبت نام کنند.اما این سوال به وجود می آید که آیا آموزش و حضور کودکان در این کلاسها با توجه به علایق آنها صورت می گیرد یا تنها با خواست والدین در این کلاسها حضور پیدا می کنند.

  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۳

 • عکس,تصویر,

  لزوم توزیع خدمات عمومی با رویکرد عدالت اجتماعی

  مهاجرت از روستا ها ، برای دستیابی به امکانات بیشتر، سبب گسترش شهر ها گردید که این رویه در گذشته و امروز موجب شد عده ای برای به دست آوردن سرپناهی ارزانتر، اقدام به ساخت مسکن در اطراف شهر ها نمایند.

  ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۴