هدا بیش از ۴۰۰ سری جهیزیه جهت نوعروسان سپیدبخت البرزی در پویش "شکرانه همدلی"

شناسه خبر : ۱۱۲۶۰۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۱

از ابتدای سال تا کنون بیش از ۴۰۰ سری جهیزیه به ارزش ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به نوعروسان مورد حمایت کمیته امداد استان البرز اهدا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد البرز، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام(ره) البرز با اشاره به اینکه تسهیل شرایط ازدواج آسان جوانان دردستورکار کمیته امداد می‌باشد گفت: با تخصیص اعتباری بیش از ۸ میلیارد و 8۰۰ میلیون تومان، ۴۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان مورد حمایت کمیته امداد البرز فراهم گردیده است.
وی افزود : در این مرحله تحت عنوان "شکرانه همدلی" ۱۰۷ سری جهیزیه در استان توزیع خواهد شد که به صورت نمادین در شب میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به صورت نمادین ۳۰ سری جهیزیه در مصلی کرج به این عزیزان اهدا شد.
مدیرکل کمیته امداد البرز با بیان اینکه در تهیه جهیزیه سعی در برطرف نمودن نیاز اقلام ضروری نوعروسان محترم می‌باشد افزود: هر سری جهیزیه شامل تلویزیون، ماشین لباسشویی،جاروبرقی، یخچال فریزر و اجاق گاز به ارزش ۲۲ میلیون تومان می‌باشد.
محمدی فرد با اشاره به فعالیت بیش از ۴۰۰ مرکز نیکوکاری در استان البرز گفت: خیرین و نیکوکاران عزیز که قصد مشارکت در این طرح خداپسندانه را دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری و یا ادارات کمیته امداد نسبت به مشارکت در تامین جهیزیه اقدام نمایند.همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ جهت واریز کمک های نقدی خیرین ونیکوکاران محترم درنظر گرفته شده است.