نظارت بر روند تولید و عرضه کالاهای اساسی البرز تشدید می‌شود

شناسه خبر : ۱۱۲۰۵۴ دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

استاندار البرز گفت: نظارت بر روند تولید، توزیع و عرضه کالاهای اساسی استان تشدید می‌شود.

مجتبی عبداللهی در جلسه تنظیم بازار استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر روند توزیع و عرضه و قیمت کالاها، افزود: به طور قطع کسبه استان افرادی منصف و عادل هستند و نگرانی‌های مردم را درک می‌کنند اما نظارت بر روند تولید، توزیع و عرضه کالاهای اساسی استان تشدید می‌شود.

وی ادامه داد: باید تولید کالاهای اساسی و تأمین بازار را به جد مورد بررسی و رسیدگی قرار دهیم که در این روند اختلالی ایجاد نشود.

عبداللهی از اداره کل صمت استان، معاونت اقتصادی استانداری و سایر مدیران بخش اقتصادی استان خواست تا با اهتمام ویژه ای نسبت به راه اندازی و احیای واحدهای دارای مشکل و نیمه تعطیل به ویژه در تأمین کالاهای مورد نیاز مردم اقدام کنند.

وی همچنین دستور تشکیل کارگروهی ویژه برای رسیدگی به وضعیت مرغداری‌ها و مراکز جوجه ریزی استان را صادر کرد.

استاندار البرز اضافه کرد: مدیران و مسئولان استان مرجع تصمیم سازی برای مسئولان ملی هستند و باید با تعامل و همفکری نسبت به تدابیر کاربردی برای حل مشکلات، برسند.

وی در ادامه در کارگروه آرد و نان استان نیز با اشاره به ضرورت ساماندهی توزیع آرد در استان، گفت: نظارت بر کار نانوایی‌ها و میزان فروش و عملکرد آنها می‌تواند عامل مهمی در توزیع عادلانه آرد در استان باشد.