انتشار تصاویر سارقان مامورنما با دستور قضایی در چهارباغ

شناسه خبر : ۱۱۱۲۳۵ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

تصاویر سارقان مامورنما با دستور قضایی بازپرس شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ استان البرز به منظور شناسایی شکات منتشر شد.

مهدی حاجی حسینلو، بازپرس شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ  با صدور دستور قضایی خواستار شناسایی شاکیان احتمالی 2 سارق مامورنما شد.

در توضیح شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ در خصوص شیوه ارتکاب جرم این متهمان آمده است: «این متهمان خود را مامور آگاهی و مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی می‌کردند و با خودروهای ماکسیما، پژو پارس، سمند سورن سفیدرنگ، پژو ۴۰۵ نوک مدادی در مناطق مختلف از جمله چهارباغ، کیانمهر، مهرشهر، صفادشت، هشتگرد، کمالشهر، شاهین ویلا، مترو گلشهر تردد داشتند که با این شیوه کارت عابر بانک شهروندان را سرقت و پس از اخذ رمز کارت، اقدام به خرید از مکان‌هایی که فاقد دوربین مداربسته بوده می‌نمودند و نیز گوشی های قربانیان را مورد سرقت قرار می‌دادند.
بازپرس شعبه اول دادسرای چهارباغ با اشاره به اینکه متهمان  ۲ نفر هستند که تاکنون به ۶۰ فقره سرقت به این شیوه اقرار کرده اند اضافه کرد:  به اطلاع عموم مردم می‌رساند، چنانچه به این روش مورد سرقت قرار گرفته اند به پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ مراجعه و شکایت خود را ارائه نمایند.