کاروان زیر سایه خورشید بیش از ۳۷۰ برنامه در البرز اجرا کرد

کاروان زیر سایه خورشید بیش از ۳۷۰ برنامه در البرز اجرا کرد
شناسه خبـر : ۱۱۲۸۹۴ شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴

مسوول شبکه جوانان رضوی استان البرز گفت: کاروان فرهنگی تبلیغی زیر سایه خورشید در دهه کرامت سال جاری بیش از ۳۷۰ برنامه اجرا کرد.

«حمزه قزلباش»  افزود: شانزدهمین دوره جشن های مردمی و معنوی زیر سایه خورشید در استان البرز و به همت شبکه جوانان رضوی استان البرز و با همکاری هیئات رزمندگان اسلام استان و دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان البرز و با هدف توسعه معنوی حرم امام رضا(علیه السلام ) و تقویت زیارت از راه دور برگزار گردید.
وی اظهار کرد: کاروان فرهنگی تبلیغی زیر سایه خورشید جشنی کم نظیر را در ایران کوچک رقم زد و مردم دوستدار اهل بیت (علیهم السلام ) در هر هفت شهرستان استان در قالب بیش از ۳۷۰ برنامه طی ۱۱روز ، شمیم خوش رضوی را استشمام کردند.
وی گفت: جشن های زیر سایه خورشید، دانشگاهی بی بدیل برای مشتاقان و تشنگان معارف اهل بیت (علیهم السلام ) بود که با حضور در جای جای استان، دانشنامه ای ارزشمند از خود به یادگار گذاشت.
قزلباش از زیباترین جلوه های جشن امسال را توجه ویژه به خانواده های معظم شهیدان،جانبازان و آزادگان، بیماران، نخبگان، سالمندان و معلولان، جشن های مردمی، دیدار با زندانیان و حضور در مناطق محروم استان دانست که با حضور کاروان خدام آستان قدس رضوی و پرچم متبرک امام مهربانی ها انجام شد.
شانزدهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید در استان البرز از روز ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور ۲ گروه از خادمان حرم رضوی به مدت ۱۰ روز برگزار شد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz