حمایت شهراری از پایان نامه ها خروجی محور شود

حمایت شهراری از پایان نامه ها خروجی محور شود
شناسه خبـر : ۱۱۲۸۹۰ شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: حمایت شهرداری از پایان نامه دانشجویان باید به روش علمی و کاملا خروجی محور شود.

محمد اسدیان در اولین جلسه اولویت بررسی ردیف های مطالعاتی بودجه مصوب سال 1402 معاونت برنامه ریزی و سرمایه توسعه انسانی که با حضور معاونان شهردار برگزار شد ، به کاربردی کردن پایان نامه ها تاکید و اظهارداشت: در راستای تشویق دانشجویان و دانشگاهیان به امر پژوهش و تحقیق در حوزه مدیریت شهری ضمن حمایت از پایان نامه های کاربردی از ظرفیت پایان نامه ها در کنار تمام مجموعه‌ها برای رفع مشکلات کلانشهر کرج و نیازهای مدیریت شهری استفاده و خدمات بیشتری به شهروندان ارائه شود.

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه حمایت مادی و معنوی از پایان ‌نامه‌های دانشجویان شاخص مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دستور کار مدیریت شهری است، افزود: وزن ارزیابی علمی پایان نامه ها توسط مدیریت شهری نسبت به گذشته باید از لحاظ نوآوری اجتماعی در حوزه شهری بالا برود و در رویکرد جدید امتیازی که برای هر پایان نامه لحاظ می شود به طرح های کاربردی تر اختصاص یابد.

اسدیان اذعان کرد: فرایند بررسی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی و قرارداد طرح های پژوهشی و مطالعاتی طی مفاد بخشنامه مدیریت یکپارچه نظام مطالعاتی مورد حمایت قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از پایان نامه ها با لحاظ شاخص و ویژگی های مد نظر مجموعه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای اسلامی شهر انجام شود که در راس آن اولویت بندی طرح ها بر مبنای نیازهای شهر قرار دارد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz