سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی برای ترویج تفکر و اندیشه‌های عرفانی و اسلامی امام (ره) است

سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی برای ترویج تفکر و اندیشه‌های عرفانی و اسلامی امام (ره) است
شناسه خبـر : ۱۱۲۸۸۹ شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵

شورای اسلامی شهر کرج همزمان با سالروز عروج ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بیانیه‌ای در همین راستا منتشر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 14خرداد روزعروج ملکوتی و غروب بنیانگذارجمهوری اسلامی و تبلور حضوربی نظیر و تجدید میثاق پیروانی است که انقلاب و نظام اسلامی خود را مدیون حرکت الهی و کلام نورانی خمینی کبیر (ره) می داند که مشعل فروزان عزت و عظمت این ملت است.

امروز در حالی سالگرد رحلت جانگداز بینانگذار انقلاب اسلامی را به سوگ می‌نشینیم و برای شهدای قیام 15 خرداد، اقامه عزا می‌کنیم که فرزندان اسلام در دیگر بلاد اسلامی، با تاسی به نهضت اسلامی امام خمینی (ره)، قیام‌های پرشوری را در برابر طاغوت‌های وابسته به استکبار جهانی، آغاز کرده‌اند.

بدیهی است که امت اسلامی و به خصوص ملت مسلمان ایران که با بصیرت روز افزون، تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی (ص) را آرزو می‌کنند، اجازه نخواهند داد دشمنان مستکبر و منحرفان و فتنه‌ جویان وابسته به آنها در برابر حرکت عظیم بیداری اسلامی، مانعی ایجاد کنند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است : قیام خونین ۱۵ خرداد نقطه عطفی برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و آغازگر نهضت عظیم بیداری اسلامی بود. اعضای شورای اسلامی شهر کرج ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز قیام خونین 15 خرداد و رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، بار دیگر همراه با ملت مسلمان ایران با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق می‌ کنند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz