تشکیل اتاق وضعیت در اداره کل بانوان البرز با هدف افزایش جمعیت

تشکیل اتاق وضعیت در اداره کل بانوان البرز با هدف افزایش جمعیت
شناسه خبـر : ۱۱۲۸۸۶ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری البرز از تشکیل اتاق‌ وضعیت دراستان با موضوع جمعیت و با استفاده از راهکارهای علمی خبر داد.

معصومه آقایی، مدیرکل امور بانوان استانداری البرز، در قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، گفت: فعالیت ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت امری مهم و ضروری است. 

وی افزود: در اتاق وضعیت با پرهیز از سطحی نگری نسبت به مسائل زنان، خانواده و جوانان و نیز با دقت در رصد شرایط موجود و تحلیل اطلاعات، با استفاده از حضور متخصصین امر ، نسبت به حمایت های عملی از خانواده‌ها و ترغیب زوج‌های جوان به فرزندآوری در استان اقدامات لازم صورت می‌پذیرد.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در صدد هستیم در اتاق وضعیت جمعیت، که اعضای آن متشکل از مرتبطین امر در حاکنیت میباشند ، با دعوت از صاحب نظران، نخبگان، بانوان، فعالین مردم نهاد و تشکلهای مردمی به احصاء مسائل و حل آن ها بپردازیم و با به کارگیری داده ها و تحلیل های علمی، آماری و مشورتی در سیاستگذاری ها و برنامه‌ریزی‌های حمایت از خانواده، ضریب موفقیت را افزایش دهیم.

آقایی گفت: برای پیشرفت در این موضوع نیازمند وحدت رویه و همصدایی بیش از پیش میان ستادهای استانی و شهرستانی و سایر دستگاه‌های اجرایی استان هستیم‌

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz