بیمارستان فردیس پس از ۱۲ سال برای مردم مهیا شد

بیمارستان فردیس پس از ۱۲ سال برای مردم مهیا شد
شناسه خبـر : ۱۱۲۸۷۴ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴

استاندار البرز گفت: توجه ویژه دولت، بیمارستان فردیس را پس از ۱۲ سال برای مردم مهیا کرد.

 "مجتبی عبداللهی" روز سه شنبه در بازدید از بیمارستان فردیس که با حضور معاون امور اجرایی رییس جمهور صورت گرفت، ضمن تشریح روند تکمیل این پروژه پس از سفر رئیس جمهور به استان، افزود: فردیس با قریب به یک میلیون نفر جمعیت، فاقد امکان مهم و حیاتی بیمارستان بود.

وی ادامه داد: بر این اساس با توجه به نیاز این شهرستان، نسبت به پیگیری و رفع موانع پروژه های بیمارستانی این شهرستان با اهتمام و جدیت وارد عمل شدیم.

 بیمارستان فردیس پس  از ۱۲ سال برای مردم مهیا شد

عبداللهی گفت: در سفر رئیس جمهور به استان پروژه بیمارستان شهید سلیمانی مورد توجه ویژه قرار گرفت و ظرف یک سال گذشته حدود هزار میلیارد تومان اعتبار از محل مصوبات سفر به این امر، تخصیص یافت.

وی افزود: طبق تعهدات، بیمارستان از دهه فجر سال گذشته در حال ارائه خدمات به مردم شهرستان فردیس است و بزودی رسما افتتاح می شود.

استاندار البرز گفت: استان البرز در سرانه های بهداشتی و درمانی، محرومترین استان کشور بود که اکنون با بهره برداری از پروژه های بیمارستانی در حال ارتقا و نیل به نرم کشوری هستیم.

عملیات ساخت بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی فردیس در سال ۹۳ آغاز شد اما تکمیل این بیمارستان توسط دولت سیزدهم با تامین ۵۰ درصد اعتبارات مورد نیاز انجام شد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz