محمد یگانی مدیرعامل گروه گردشگری البرز نوین:

حمایت از فرهنگ و آموزش و پروش حمایت از آینده سازان کشور است

حمایت از فرهنگ و آموزش و پروش حمایت از آینده سازان کشور است
شناسه خبـر : ۱۱۲۷۸۷ پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳

جلسه شورای اداری ناحیه ۳ شهر کرج با حضور مدیر آموزش و پرورش این ناحیه، مسوولان این اداره و میزبانی گروه گردشگری البرز نوین در مجتمع دشت بهشت مشکین دشت برگزار شد.

به گزارش شهروند محمد یگانی مدیرعامل گروه اقتصادی و گردشگری البرز نوین در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آموزش و پرورش و تقدیر از فعالان این عرصه خطیر گفت: این برنامه به میزبانی گروه گردشگری البرز نوین با هدف حمایت از،این قشر فرهیخته برگزار شد.

محمد یگانی اظهار کرد: در این جلسه در خصوص،پروژه مهر و برنامه ریزی تا پایان سال و دیگر موضوعات برگزار شد. یگانی بیان کرد: گروه اقتصادی البرز نوین با توجه به اهمیت رسالت اجتماعی خود در بخش فرهنگ و آموزش میزبان این مراسم بود. وی تصریح کرد: اهدای کمک هزینه سفر به مشهد مقدس تا سقف ۱۰ نفر ، تقدیر از کارکنان اداری ناحیه ۳ به تعداد ۵ نفر از جمله حمایت ها و فعالیت‌هایی بوده است که در این زمینه مورد انجام قرار گرفت.

یگانی گفت: در جهت حمایت از دانش آموزان‌ این‌ناحیه نیز تعداد یک هزار و ۶۰۰ نفر از،دانش آموزان با حمایت این گروه اقتصادی به اردوی یک روزه تفریحی اعزام‌خواهند شد.

مدیرعامل گروه اقتصادی و گردشگری البرز نوین اظهار کرد: یکی از رسالت ها و اهدافی که این گروه برای خود متصور شده است رسیدگی به امور آموزشی و فرهنگی است، چرا که معتقدیم دانش آموزان‌به عنوان آینده سازان کشور از دامان آموزش و پرورش بیرون آمده و در آینده سکان مسوولیت‌های مختلف اجتماعی،و ... را عهده دار خواهند بود بنابراین با توجه به این مهم این گروه با همیت بالایی در جهت تحقق این امر در اهداف و برنامه ریزی های خود این مهم را لحاظ و مورد توجه قرار داده است و تلاش خواهد کرد در این خصوص حمایت های مالی و معنوی خود را داشته باشد.

 

 

 

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz