تباصر بودجه نباید سبب محدودیت مدیریت شهری شود

تباصر بودجه نباید سبب محدودیت مدیریت شهری شود
شناسه خبـر : ۱۱۲۷۶۲ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی شهر کرج گفت: تباصر بودجه نباید سبب محدودیت مدیریت شهری شود به شرط آنکه شهردار عملکرد بودجه را مستمر پایش نماید.

جواد چپردار در یکصدو هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه بررسی و تایید بودجه از تکالیف نظارتی شورا ست ولیکن اجرا یا تحقق آن با شهردار منتخب و مدیریت شهریست، اظهارداشت:نباید با تعدد تباصر برای مدیریت شهری محدودیت ایجاد نماییم به شرط آنکه شهردار عملکرد بودجه یا تحقق آن را به طور مستمر پایش نماید.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی شهر کرج خطاب به شهردار اذعان کرد: آقای شهردار علت طرح برخی از تباصر و اهمیت دادن به آن به جهت نبودن پایش و عدم رعایت سهوی یا عمدی در تباصر بودجه از سوی برخی از مدیران در سال گذشته بوده است.

چپردار تصریح کرد: این ترک رعایت به هر سبب موجبات ترک فعل مدیران است که باید برای « یک بار » هم که شده با مدیران ناکارآمد یا متخلف برخورد شود تا درس عبرت برای دیگران و صیانت از بیت المال در اختیار مدیریت شهری باشد.

وی بیان کرد: آقایان رییس و شهردار، ما به جهت تسهیل در مدیریت شهری ملزم به اصلاح،ترمیم یا حذف و اضافه برخی از تباصر هستیم ولیکن در مشارکت با سایر دستگاه های استان الزام به رعایت برنامه،سیاست و تباصر شورای اسلامی شهر هستیم.

چپردار خاطرنشان کرد: برنامه سهم مشترک در لوایح و صرف ردیف های بودجه به ویژه در امور فرهنگی و اجتماعی که از سوی کمیسیون های شورا تبیین گردیده در جهت صیانت از اختیارات مدیریت شهری است، شهردار محترم و مدیران باید آن را رعایت نمایند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz