برگزاری رزمایش طرح نوروزی در البرز - گزارش تصویری

برگزاری رزمایش طرح نوروزی در البرز - گزارش تصویری
شناسه خبـر : ۱۱۲۶۱۳ جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲

رزمایش طرح نوروزی ، با رژه تیم های خودرویی ، موتوری ، پیاده پلیس راه ، راهداری ، اورژانس ، هلال احمر و آتش نشانی ، در ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد .

به گزارش شهروندالبرز،  در رزمایش طرح نوروزی ، که در فرماندهی انتظامی استان البرز با حضور
تیم های واکنش سریع و امدادگران هلال احمر ، اورژانس ، راهداری ، پلیس راه راهنمایی و رانندگی و آتش نشانی برگزار شد .
سردار حمید هداوند ، که به تازگی سکان فرماندهی انتظامی استان البرز را به دست گرفته است ، با تاکید بر اینکه همه ی ما در این طرح باید یار و یاور یکدیگر باشیم ، افزود :
هرگز با موضع گیری های ناپسند ، در مقابل یکدیگر نیاستیم که این کار در نهایت باعث می شود مردم آسیب ببینند. باید طوری عمل کنیم ، که حتی ۱ نفر هم در تصادفات جان اش را از دست ندهد .

 سردار هداوند ، با یادآوری اینکه ۱۸ درصد ترافیک کشور در استان البرز ، است  گفت : یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر محور مواصلاتی ، در این استان  وجود دارد که ماموریت ایجاد نظم ترافیکی در این استان را بسیار حائز اهمیت کرده است . 
و هدف اصلی ما ، کاهش تلفات رانندگی است ، تا در این ایام به مسافران آسیب وارد نشود .

هداوند با تاکید بر همکاری همه دستگاه ها با پلیس برای خدمت رسانی بهتر به مسافران خاطرنشان کرد : امیدواریم با همکاری و همراهی هم دستگاه ها در عرصه خدمت رسانی این عید باستانی را با سلامتی و صحت پشت سر بگذاریم.

وی با تاکید براینکه پلیس راه استان البرز در ایام نوروز با آماده باش کامل به سر می برد گفت:  ۹۰ گشت محسوس و نامحسوس به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسافران هستند.

 

عکاس: نگار اصغری


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz