اکیپ‌های سد معبر در مسیرهای منتهی به بهشت سکینه(س) تشکیل شد

اکیپ‌های سد معبر در مسیرهای منتهی به بهشت سکینه(س) تشکیل شد
شناسه خبـر : ۱۱۲۶۱۰ جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۰

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از تشکیل اکیپ‌های سد معبر به منظور روان‌سازی ترافیک در مسیرهای منتهی به بهشت سکینه(س) و سهولت تردد خودروها به این آرامستان در روزهای ۵ شنبه و جمعه پایان سال خبر داد.

محمد محمودی نژاد  با اشاره به اتخاذ تمهیدات لازم برای روزهای ۵ شنبه و جمعه آخر سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: طی مدت اخیر چندین جلسه سازمانی و استانی جهت برنامه‌ریزی ارائه خدمات مطلوب به زائران اهل قبور برگزار و بر این مهم تأکید شد.


وی افزود: طی هماهنگی‌های انجام شده با رئیس شهرک صنعتی بهارستان مقرر شد که در دو روز ۵ شنبه و جمعه آخر سال این شهرک تعطیل باشد و از ورود هرگونه خودروی سنگین اعم از کامیون، اتوبوس و تریلی به مسیرهای منتهی به بهشت سکینه(س) جلوگیری شود.


این مسئول از استقرار سه دستگاه خودروی آتش نشانی و سه دستگاه آمبولانس در بهشت سکینه(س) طی روزهای مذکور خبر داد و عنوان کرد: خودروهای امدادی جهت پوشش حوادث احتمالی در این دو روز در سازمان مستقر می‌شوند.


محمودی نژاد بیان داشت: ترمیم آسفالت معابر مسیرهای منتهی به بهشت سکینه(س) جهت تردد روان خودروها در ۵ شنبه و جمعه پایان سال انجام شده است.


رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج یادآور شد: با همکاری شهرداری کرج و شهرداری کمالشهر، علاوه بر نصب بنرهای اطلاع‌رسانی، اکیپ‌های رفع سد معبر و جمع‌آوری متکدیان و دست فروشان نیز تشکیل و فعال شده است.


محمودی نژاد گفت: شهروندان جهت اطلاع از میزان ترافیک و وضعیت تردد خودروها در مسیرهای منتهی به آرامستان بهشت سکینه(س) می‌توانند کد دستوری #۱۵۳۰*۶۶۵۵* را شماره‌گیری و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.


وی در پایان عنوان کرد: امسال ۵ هزار بروشور اطلاع‌رسانی پارکینگ‌های داخل مجموعه، مبادی ورودی و خروجی و...  تدوین و چاپ شده و از دو هفته گذشته تا پایان هفته بین خودروهای ورودی به آرامستان توزیع در حال توزیع است.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz