دستگیری کلاهبرداران خرید تلفن همراه در البرز

دستگیری کلاهبرداران خرید تلفن همراه در البرز
شناسه خبـر : ۱۱۲۵۹۰ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷

سرپرست پلیس آگاهی البرز گفت: افرادی که با روش تهیه رسید جعلی اقدام به ۱۱ فقره کلاهبرداری از انتشار دهندگان آگهی فروش تلفن همراه در سایت دیوار کرده بودند دراین استان دستگیر شدند.

سرهنگ حکمت شجاعی اظهار کرد : در پی ارجاع چند فقره پرونده کلاهبرداری با روش ارائه رسید جعلی انتقال وجه به انتشار دهندگان آگهی فروش تلفن همراه در سایت دیوار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های اولیه و تحقیقات از مالباختگان حاکی از این داشت که سه نفر با شناسایی سوژه های خود از سایت دیوار به آنها مراجعه کرده و با ارائه رسید جعلی پرداخت وجه، کالای فروشنده را دریافت و متواری می‌شوند.
شجاعی با بیان اینکه با انجام اقدامات پلیسی سه متهم در این زمینه شناسایی دستگیر شدند، گفت: تاکنون ۱۱ مالباخته این پرونده شناسایی و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز در پایان به شهروندان توصیه کرد در صورت فروش کالا از طریق سایت های خرید و فروش لوازم دست دوم، حتماً از واریز وجه کالا به حساب خود اطمینان حاصل کرده و سپس کالا را به خریدار تحویل دهند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz