برگزاری نشست خبری مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری هدی داخلی در البرز - گزارش تصویری

برگزاری نشست خبری مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری هدی داخلی در البرز - گزارش تصویری
شناسه خبـر : ۱۱۲۵۸۰ پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳

نشست خبری ایمان شمسایی ، مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی با خبرنگاران و اهالی رسانه استان البرز در سالن گفتگو اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، برگزار شد .

به گزارش شهروندالبرز، در این نشست خبری ، علی نوروزی سرپرست معاون فرهنگی و رسانه ای ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، رضا عباس زاده ، مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز نیز حضور داشتند ، اهالی رسانه و خبرنگاران استان البرز پرسش های خود در حوزه های مختلف رسانه ای ، صنفی و حمایت های معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی پرسیدند .

در ادامه ایمان شمسایی ، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ضمن تقدیر از اهالی رسانه و خبرنگاران استان البرز برای مشارکت در ششمین جشنواره استان البرز ، پاسخگوی سئوالات مطروحه خبرنگاران بود .

نحوه حمایت های معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی از رسانه ها و خبرنگاران ، موضوع نظام صنفی رسانه ، تسهیل و تسریع در امور عضویت خبرنگاران در سامانه جامع رسانه های کشور ، نحوه فعالیت رسانه ها و چگونگی اجرای ماده 16 قانون مطبوعات ، میزان تقاضای اخذ مجوز انتشار نشریه و جایگاه هیات نظارت بر مطبوعات در روند رسیدگی به درخواست ها ، میزان حمایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی از رسانه های محلی در رتبه بندی و کمیته ارزیابی از جمله مباحث مهم در این نشست خبری بود که علاوه بر پاسخگویی به سئوالات مطروحه حوزه رسانه عنوان شد .

 

عکاس: نگار اصغری
به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz