برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره مطبوعات استان البرز - گزارش تصویری

برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره مطبوعات استان البرز - گزارش تصویری
شناسه خبـر : ۱۱۲۵۷۹ پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲

ششمین جشنواره مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان البرز با عنوان قلم های ماندگار در سالن استاد سیروس صابر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با حضور جمعی از مسئولین البرزی برگزار شد .

به گزارش شهروندالبرز، در مجموع ۱۸۰ اثر از ۶۰ خبرنگار دریافت شده است و در ۸ محور این جشنواره برگزار گردید .
و داوری این آثار ،توسط اساتید مطرح مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است .

سعید جابری انصاری ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره قلم های ماندگار ، در اختتامیه ششمین جشنواره مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان البرز ، با اشاره به این که ۱۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است ، گفت :
از این تعداد ، ۲۴ اثر به عنوان برتر به مرحله پایانی راه یافتند .

جابری انصاری ، در ادامه گفت : ارزیابی مهارت ها و شناسایی برترین های رسانه ای ، تولید آثار محتوایی در موضوعات جشنواره ، ارتقای سواد رسانه ای ، معرفی فرصت ها و ظرفیت های رسانه ای و مقابله با آسیب های اجتماعی از اهداف این جشنواره است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، در این آئین گفت : خبرنگاران و رسانه های استان ، در جریان آشوب های امسال در جهت تنویر افکار عمومی و ایجاد آرامش در جامعه سنگ تمام گذاشتند .

وی ، ادامه داد : امروز اصحاب رسانه استان البرز ، با مشکلاتی مواجه است که امیدواریم ، با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه اقداماتی صورت گیرد .

جابری انصاری ، در پایان افزود : وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گام های موثری برای ارتقای جایگاه اطلاع رسانی در دولت سیزدهم برداشته است که ستودنی است .

گفتنی است : مقاله ، یادداشت، خبر، تیتر ، گزارش ، مصاحبه ، عکس ، طنز(مکتوب و کاریکاتور) و طراحی و صفحه آرایی از بخش های اصلی جشنواره بود .

 

عکاس: نگار اصغری


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz