انتخابات ائتلاف کار آفرینان ملی در البرز برگزار می شود

انتخابات ائتلاف کار آفرینان ملی در البرز برگزار می شود
شناسه خبـر : ۱۱۲۵۵۷ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز از برگزاری انتخابات ائتلاف کارآفرینان ملی اتاق بازرگانی در ۲۰ اسفند ماه در استان البرز خبر داد.

پرهام رضایی در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص انتخابات ائتلاف کارآفرینان ملی اتاق بازرگانی البرز با تبریک ایام شعبانیه اظهار کرد: در سراسر کشور هر چهارسال یکبار انتخابات  اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی به صورت همزمان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امسال هم در ۲۰ اسفند ماه شاهد انتخابات سراسری در کل استان ها هستیم، تصریح کرد: در استان البرز چهارمین دوره اتاق بازرگانی آغاز می شود.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز بیان کرد: اتاق بازرگانی بعد از استان شدن البرز، ۱۲ سال فعالیت داشته است و یک ائتلاف به نام ائتلاف کارآفرینان ملی شکل گرفت.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس در استان البرز، با وجود فعالان اقتصادی و ۴ هزار واحد تولیدی چگونه می توانیم اتاق بازرگانی پویایی داشته باشیم.

رضایی گفت: ۱۵ نفر کاندیدا در ائتلاف کارآفرینان ملی استان البرز شرکت کردند و هر کدام در شاخه ای از فعالیت اقتصادی یک برند ملی هستند و فعالیت دارند.

وی اظهار کرد: براین اساس شاکله این فعالیت واردات، تولید و صادرات است و هیچ یک از این سه مهم نمی توان از یکدیگر مستثنی کرد.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز بیان کرد: یک گروه ۱۵ نفره از ائتلاف کارآفرینان ملی تشکیل شده و تجربه هایی را در واحدهای اقتصادی خود پشت سر گذاشتند.

وی با بیان اینکه قطعاً اتاق بازرگانی می تواند با برنامه ریزی صدای فعالان اقتصادی را بهتر به پایتخت برساند، تصریح کرد: یکی از اهداف ائتلاف کارآفرینان ملی برنامه های مدونی است که برنامه ریزی کرده و می تواند حضور پررنگی در کمیسیون های تخصصی داشته باشد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz