بدون کمک‌های دولتی هزینه‌های میلیاردی هیات را تامین می‌کنیم

بدون کمک‌های دولتی هزینه‌های میلیاردی هیات را تامین می‌کنیم
شناسه خبـر : ۱۱۲۵۴۱ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵

رئیس هیات موتورسواری واتومبیلرانی استان البرز گفت: بدون کمک های دولتی هزینه های مربوط به برگزاری مسابقات و اعزام ها را تامین می کنیم.

اردشیر درویشی اظهار کرد: برنامه های متنوعی توسط این هیات ورزشی در دو بخش اتومبیلرانی و موتورسواری در طی سال برگزار می شود که هزینه های بسیار بالایی را دارد.

وی افزود: برگزاری این حجم برنامه نیازمند اعتبارات میلیاردی است ونکته جالب این است که بدون کمترین دریافتی از فدراسیون واداره کل ورزش استان منابع مالی لازم را تامین می کنیم.

درویشی با بیان اینکه علاوه بر کمیته های مصوب فدراسیون چندین کمیته ابداعی برای توسعه همگانی اتومبیلرانی و موتورسواری ایجاد کرده ایم گفت: موفقیت و خروجی این کمیته ها به اندازه ای بود که فدراسیون با الگوبرداری از البرز آنها را در سطح ملی راه اندازی کرد.

رئیس هیات موتورسواری واتومبیلرانی استان البرز با بیان اینکه در اخذ مجوز برگزاری برنامه ها و رویدادها انتظار تعامل بیشتری از اداره کل ورزش وجوانان داریم گفت: توقع می رود اگر در بحث مالی توان کمک و حمایت ندارند حداقل در موضوع صدور مجوزها همکاری بهتری داشته باشند و موجب دلسردی و دلزدگی هیات های ورزشی نشوند.

وی با تاکید براینکه این هیئت ورزشی تلاش بسیاری برای ایجاد نشاط وشادابی در نزد اقشار مختلف مردم داشته است گفت: تنوع برنامه های این هیات و جذب طیف های مختلف مردم سبب شده این دو رشته جزء پرمخاطب ترین ورزش ها در استان البرز باشند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz