نوید بهره‌برداری از فاز اول پروژه پارک‌رود

نوید بهره‌برداری از فاز اول پروژه پارک‌رود
شناسه خبـر : ۱۱۲۵۳۶ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر، مدیریت شهری و رئیس سازمان سیما و منظر شهرداری کرج فاز اول پروژه پارکرود نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

حسین مهاجری در آخرین بازدید از پروژه پارک‌رود که با حضور برخی از اعضای شورای شهر، شهردار، مدیر عامل سیما منظر، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای، رئیس شورای حل اختلاف و معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان البرز انجام شد، اظهارداشت: اقدامات تکمیلی از قبیل سیستم روشنایی معابر و محوطه، مبلمان، نصب نرده‌های حفاظتی جهت ایمن‌سازی و کاشت اشجار تا پایان سال جاری اقدام شود.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج افزود: در این راستا برای تکمیل فاز اول پروژه پارک‌رود در بودجه سال آینده مبلغ ۲۵ میلیارد تومان به صورت برآورد کل تخصیص داده شد.

مهاجری بیان کرد:‌ امیدواریم با همت مسئولان مربوطه و مدیر پروژه پارک‌رود در نیمه اول سال ۱۴۰۲ فاز اول این پروژه (ضلع غربی رودخانه از محدوده زیر گذر شورا به سمت شمال به فاصله یک کیلومتر) به بهره‌برداری برسد.

وی در خصوص تکمیل پروژه و اتصال آن به دریاچه مصنوعی کرج اذعان کرد: در بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری علاوه بر پارکرود موضوع مطالعه و طراحی دریاچه مصنوعی در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج؛ دریاچه مصنوعی کرج از سال‌ها قبل مورد توجه مدیریت شهری است لذا در این راستا تاکنون اقدامی جدی صورت نگرفته است.

مهاجری تأکید کرد: با توجه به رویکرد شورای دوره ششم مطالعه و طراحی این پروژه در ضلع شرقی پارک چمران تا پل فردیس با تأییدات کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج در دستور کار قرار گرفت

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz