مردم سارقان لوازم خودرو ها را شناسایی کنند

مردم سارقان لوازم خودرو ها را شناسایی کنند
شناسه خبـر : ۱۱۲۴۱۸ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱

رییس پلیس آگاهی البرز با انتشار بدون پوشش تصاویر سارقان لوازم خودرو ازمردم خواست چنانچه توسط این اشخاص مورد سرقت قرار گرفته اند، برای تشکیل پرونده و پیگیری موضوع به پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: به دنبال وقوع سرقت های متعدد لوازم خودرو توسط یک باند حرفه ای در سطح شهرستان کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی مشخص شد که یکی از سارقان سابقه دار و حرفه ای لوازم خودرو که به تازگی با قید وثیقه از زندان آزاد شده، با تشکیل یک باند چهار نفره با استفاده از خودروهای سرقتی اقدام به سرقت لوازم خودرو کرده و در چندین مورد با مواجهه با مالباخته با تهدید سلاح از محل متواری شده اند.
رییس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه سارقان بیشتر در اطراف دانشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز تجاری استان تهران اقدام به سرقت می کردند، اضافه کرد: در ادامه با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی، اعضای چهار نفره باند سارقان لوازم خودرو در عملیات‌های جداگانه شناسایی و دستگیر و در تحقیقات تکمیلی به بیش از ۲۱۱ فقره سرقت لوازم خودرو و منزل اعتراف کردند.
وی با اشاره به شناسایی ۲ مالخر اموال مسروقه در این خصوص، ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح گرم و تعداد قابل‌توجهی لوازم خودرو سرقتی کشف شد.
نادربیگی بیان اینکه تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد، اعلام کرد: تاکنون ۱۸۸نفر از مالباختگان شناسایی شده اند و با دستور دادیار شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه شهید بهشتی کرج، تصاویر متهمان به صورت بدون پوشش منتشر می گردد تا چنانچه شهروندانی که توسط این سارقان مورد سرقت قرار گرفته اند برای پیگیری موضوع و تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی- بلوار تعاون- ساختمان پلیس آگاهی اداره مبارزه با سرقت مراجعه کنند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz