اسکیت بازان البرزی توان ایستادن بر سکوهای آسیایی و جهانی را دارند

اسکیت بازان البرزی توان ایستادن بر سکوهای آسیایی و جهانی را دارند
شناسه خبـر : ۱۱۲۲۰۲ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳

رییس فدراسیون اسکیت کشور با بیان اینکه به آینده اسکیت البرز بسیار امیدوار هستم، گفت: معتقدم ورزشکاران این استان توان ایستادن بر سکوهای آسیایی و جهانی را دارند.

مجید هنرجو  با حضور در مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، افزود: البرز جزو استان‌های ورزش خیز کشور در تمامی رشته ها به ویژه اسکیت است که ظرفیت رو به رشدی دارد.

وی با بیان این که البرز از استان های توانمند در تمام رشته های اسکیت است، اظهار داشت: تنها با برنامه ریزی صحیح و اقدامات عملیاتی می توان از این ظرفیت و پتاسیل موجود بهترین بهره را برد.

هنرجو با تبریک به رییس منتخب این هیئت، افزود: قبول مسئولیت در اسکیت البرز با توجه به حواشی به وجود آمده آن، کاری سخت و دشوار است و رییس منتخب می بایست نسبت به تمام مطالبات جامعه اسکیت استان و عاقمندان به این رشته پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: هنر رییس هیئت این است که علیرغم اختلاف نظرها از تمام ظرفیت های موجود استفاده کرده و حتی منتقدان را نیز جذب کند.

هنرجو تصریح کرد: فدراسیون در کنار اداره کل ورزش و جوانان استان، همراه و حامی اسکیت البرز خواهد بود و در راه کمک به این هیئت از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

اسکیت استان البرز نیاز به همدلی دارد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز در این مراسم، بر انجام وظیفه نظارتی این اداره کل با تمام توان نسبت به عملکرد هیئت و رییس منتخب آن تأکید کرد.

بهزاد فروغی افزود: اسکیت استان البرز در ماه های گذشته دچار حواشی و چالش های زیادی شد که همین موضوع کار و مسئولیت رئیس منتخب را سخت تر می کند.

وی ضمن تبریک به رییس منتخب هیئت، گفت: تمام ظرفیت موجود را برای کمک و حمایت از اسکیت استان به کار خواهیم گرفت، اما در عین حال وظیفه نظارتی خود بر عملکرد هیئت و رییس منتخب را نیز با تمام توان انجام خواهیم داد.

فروغی با بیان این که اسکیت از رشته های بسیار مهیج و جذاب است افزود: اسکیت استان البرز نیاز به همدلی و اتحاد بیشتر تمام دلسوزان این رشته دارد و باید تلاش شود تا به جایگاه واقعی خود برسد.

وی ادامه داد: انتظار داریم رییس منتخب در جهت بر طرف کردن حواشی به وجود آمده و ایجاد وفاق و یکدلی در بین همه علاقمندان به این رشته گام بردارد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: لازم است تا تمام مربیان و باشگاه های اسکیت استان نسبت به رعایت دستورالعمل ها و قوانین توجیه شوند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz