هدف دشمن ممانعت از پیشرفت ایران و تداوم باجگیری است

 هدف دشمن ممانعت از پیشرفت ایران و تداوم باجگیری است
شناسه خبـر : ۱۱۲۱۹۰ یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶

نماینده طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهار باغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آشوب های اخیر کشور گفت : ممانعت از پیشرفت ایران و تداوم باجگیری ، هدف دشمن از آشوب ها است.

علی حدادی در جمع خبرنگاران البرز با اشاره به موفقیت های کشور در عرصه های مختلف علمی از جمله تولید واکسن کرونا و پیشرفت در دانش بنیان ها افزود:

در اوج کرونا روزانه ۷۰۰ نفر در کشور فوت کردند اما با واردات واکسن و انجام واکسیناسیون، شاهدیم این عدد تک رقمی شده است .

وی ممانعت از پیشرفت ایران و تداوم باجگیری را هدف دشمن دانست و گفت: برهمین اساس مجلس یازدهم اصلاح ساختار اقتصادی و تحول در قوانین را در دستور کار قرار داد.
حدادی ادامه داد: قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار برای جلوگیری از رانت و امضاهای طلایی در دهه های طولانی، در مجلس تصویب شد تا دولت آن را اجرایی کند.
وی به ایجاد اشتغال با تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان اشاره کرد و گفت: این مهم زمینه کسب درآمد برای جوانان و پیشرفت کشور را فراهم می کند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید برایجاد زیرساخت های لازم برای ساخت مسکن توسط دولت افزود: ایجاد شهرهای جدید اشتباه است و باید به بخش بافت های فرسوده تسهیلات و امتیاز داد.

اعتبارات سفر رییس جمهور برای بیمارستان ها باید محقق شود

حدادی با اشاره به طرح سوال از وزیر بهداشت و درمان درباره بهداشت و درمان البرز، گفت: اعتبار سفر رییس جمهور برای افتتاح بیمارستان ها باید محقق شود.
وی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت در زمینه تامین داروهای مورد نیاز مردم، وظیفه سنگینی بر عهده دارد بیان داشت: مجلس درباره نواقص تامین دارو قانع نشده است.

حدادی با اشاره به تخصیص ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت تنها بیمارستان ۳۲ تختخوابی طالقان، گفت: متاسفانه البرز در زمینه تبصره ۱۸ برای اشتغال عقب ماندگی دارد و ۱۰ درصد محقق شده است.

بودجه البرز به ۵۷ درصد درسال ۱۴۰۲ می رسد
حدادی یاد آورشد: با تلاش های صورت گرفته ، بودجه و اعتبار البرز از ۲۱ درصد در زمان کنونی به ۵۷ درصد در سال ۱۴۰۲ خواهد رسید .

وی با اشاره به توجه بیش از پیش به مساله ازدواج و تشکیل خانواده در کشور گفت: بانک ها کارآمدی لازم را درباره وام ازدواج ندارند.
حدادی در خصوص بلاتکلیفی ۲۱ ساله جاده هشتگرد – طالقان نیز یاد آورشد: ۲۰۰ میلیارد تومان برای ایمنی جاده و تونل طالقان مصوب شد، در حالیکه طی پنج سال گذشته، تنها در ۷۰ متر کار شده بود.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی طالقان بالا و پایین طالقان در حال انجام است و در ساوجبلاغ تنها روستای ولیان چال گاز ندارد، چراکه روستاهای چهارباغ و نظرآباد هم از نعمت گاز برخوردار شده اند.

هدف دشمن حجاب نبود

حدادی با اشاره به برخی شایعات در خصوص عملکرد مجلس در قبال مهسا امینی اظهار داشت : در این ماجرا ملاحظه کاری نکرده ایم چرا که امانت دار ملت ایران هستیم، گزارش پزشک قانونی، بیمارستان، تحقیقات محلی از تاکسیران ها جمع بندی شد تا سند محکمی در مجلس قرائت شود.
وی اظهار داشت: موضوع حجاب و مهسا امینی نبود، ما شنونده اعتراض هستیم اما باید آن را از اغتشاش تفکیک کرد، سلاح هایی توسط دشمن وارد شد و در نهایت شاهد شهادت شهید عجمیان در کرج بودیم.

 

مسکن ملی تحویل شود

حدادی با اعلام اینکه از وزیر راه و شهرسازی با مضمون تحقیق و تفحص از شهرهای جدید کشور سوال شده ،بیان داشت: شهر مهستان استان البرزاز سال ۷۲ ساخته شده اما مسکن ملی آن هنوز تحویل نشده است.

رییس مجمع نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی با یاد آوری اینکه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار خانه خالی در کشور داریم، اظهار داشت: برای تعادل در بازار مسکن با قانون مالیات بر خانه های مالکان را وادار به عرضه کردیم .
حدادی ادامه داد: بانک مرکزی باید استقلال داشته باشد تا نقدینگی را کنترل کند چراکه استقراض از بانک مرکزی تورم را به دنبال دارد ودولت قبل متاسفانه دولت کنونی را بدهکار کرد.
وی گفت: شکست انحصار خودروسازهای داخلی، ارتقا برای رقابتی کردن بازار و جمع شدن بساط بازار سیاه خودوهای خارجی از جمله مصوبات مجلس یازدهم بود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به دلیل تاخیر در تدوین آیین رتبه بندی معلمان درخواست استیضاح وزیر آموزش و پرورش شده است .

وی یاد آورشد: چاه های کشاورزی باید شناسنامه دار شوند و طرح تغذیه مصنوعی کردان برای مدیریت آب کشاورزی ار محل رودخانه کردان در حال انجام است.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz