تصادف درجاده کرج - چالوس پنج مصدوم برجای گذاشت

تصادف درجاده کرج - چالوس پنج مصدوم برجای گذاشت
شناسه خبـر : ۱۱۲۱۵۴ دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱

مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز از مصدومیت پنج نفر به سبب برخورد ۲ وسیله نقلیه درجاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبرداد.

محمد باقر خلفی اظهار داشت: این حادثه ساعتی پیش در محدوده گچسر جاده کرج - چالوس بین ۲ خودروی پراید و وانت مزدا رخ داد که پنج نفر از سرنشینان آنها مصدوم شدند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی انجام شده سه نفر از مصدومان توسط ماموران اورژانس و ۲ نفردیگر توسط امدادگران هلال احمر البرز به مراکز درمانی منتقل شدند.

خلفی خاطرنشان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
وی از هموطنان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه و حفظ فاصله مناسب از خودروهای دیگر از ایجاد خسارت های مالی شدید و تلفات جانی بکاهند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: سامانه ۱۱۲ آماده پاسخگویی به هموطنان و حادثه دیدگان جهت تسریع در امر امدادرسانی و هماهنگی با عوامل امدادی است.

جاده کرج - چالوس به طول ۱۶۰ کیلومتر دارای جذابیت های فراوان برای گردشگران است تا به جای عبور از آن، این جاده زیبا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده و از جذابیت های آن بهره ببرند.
این جاده گردشگری یکی از مسیرهای پرتردد و پرحادثه کشور است و روزانه بیش از ۲۰ هزار تردد در این جاده ثبت می‌شود که در روزهای تعطیل شمار ترددها چند برابر ایام عادی است.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz