بر پایی دوازدهمین نمایشگاه دستاورد های فناورانه و پژوهش محور در البرز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی البرز

بر پایی دوازدهمین نمایشگاه دستاورد های فناورانه و پژوهش محور در البرز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی البرز
شناسه خبـر : ۱۱۲۱۰۵ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸

کاوه حداد پور ، قائم مقام ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز ، در نشست خبری ستاد هفته پژوهش و فناوری البرز که با حضور دبیر کل این ستاد و دبیران کمیته ها در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی البرز و همچنین با حضور اصحاب رسانه البرز برگزار شد از برپایی نمایشگاه دستاورد های پژوهشی و فناوری و همچنین جشنواره هایی برای تجلیل از نخبگان و دانش آموزان در تاریخ ۱۲ لغایت ۱۸ آذر ماه سال جاری در استان البرز خبر داد .

به گزارش شهروندالبرز، حداد پور با اشاره به وجود مراکز علمی و تحقیقاتی بزرگ کشور در استان البرز گفت : سطح علمی و تحقیقاتی استان البرز والاست .
و همچنین استان البرز دارای ۵۲ مرکز تحقیقاتی _ علمی کشوری و استانی و مرکز دانشگاهی است و به عنوات یکی از قطب های مهم تحقیقاتی کشور به شمار می رود .
دکتر حسین کلانتری خلیل آباد ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و دبیر کل ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز با بیان اینکه امسال ، برنامه های هفته پژوهش استان البرز با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی این استاد اجرا می شود ، گفت : امسال برنامه های متنوع برای هفته پژوهش پیش بینی کرده ایم .
و این نمایشگاه با ۱۶۰ غرفه در محل دانشگاه آزاد اسلامی البرز میزبان حضور گرم مردم خواهد بود .

عکاس: نگار اصغری

 


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz