سازش و ختم ۲ پرونده مالی با ۳۷ میلیارد تومان بدهی در البرز

سازش و ختم ۲ پرونده مالی با ۳۷ میلیارد تومان بدهی در البرز
شناسه خبـر : ۱۱۲۰۷۷ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴

معاون توسعه حل اختلاف دادگستری استان البرز از سازش در ۲ پرونده مالی به ارزش ۳۷ میلیارد تومان با تلاش کارکنان شورای حل اختلاف خبر داد.

احمد نوروزی در این خصوص  گفت: با توجه به تأکید رییس کل دادگستری استان البرز برای نهادینه کردن فرهنگ صلح و سازش و اجرای محور هشتم برنامه های طرح تحول قضایی دادگستری کل استان البرز مبنی بر ساماندهی پرونده‌های مسن و رسیدگی به پرونده‌های مهم و ملی، اقدامات مهمی در این راستا در شوراهای حل اختلاف استان در حال انجام است.

معاون توسعه حل اختلاف دادگستری استان البرز با تشریح برخی از این اقدامات افزود: با توجه به تشکیل شعبه ۷۲ ویژه صلح و سازش در شورای حل اختلاف مستقر در ندامتگاه مرکزی کرج، با تلاش اعضای شعبه یاد شده و پس از برگزاری جلسات متعدد با اصحاب دعوا، زمینه صلح و سازش در۲ پرونده مهم به ارزش بیش از ۳۷ میلیارد تومان فراهم شد.

وی با اشاره به اینکه در یک پرونده به ارزش ۲۹ میلیارد تومان با تلاش‌های کارکنان، صلح و سازش انجام شد بیان داشت: این پرونده در یکی از شعب دادگاه حقوقی مطرح بود که محکوم له، رضایت قطعی خود را اعلام کرد؛ همچنین در پرونده دیگری به ارزش بیش از هشت میلیارد تومان که در شعبه ۲ اجرای احکام مدنی کرج مطرح بود شاکی، رضایت بی قید و شرط داد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz