افتتاح ۱۳ پروژه آبرسانی در مناطق صعب العبور در البرز به مناسبت فراسیدن هفته بسیج

افتتاح ۱۳ پروژه آبرسانی در مناطق صعب العبور در البرز به مناسبت فراسیدن هفته بسیج
شناسه خبـر : ۱۱۲۰۷۶ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴

سردار علیرضا حیدر نیا ، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) ، در نشست خبری هفته بسیج با حضور اصحاب رسانه البرز در سالن جلسات ستاد فرماندهی سپاه ناحیه امام حسن (ع) ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۲ تن از شهدای مدافع امنیت استان البرز و تبریک چهل و سومین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین از برگزاری ۸ هزار برنامه در استان البرز به مناسبت هفته بسیج خبر داد .

به گزارش شهروندالبرز، فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) ، ادامه داد :
۱۳ پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در مناطق صعب العبور و روستاهای استان البرز افتتاح می شود .

همچنین وی مطرح کرد : استان البرز ، در اجرای پروژه های آبرسانی در جایگاه اول در کشور قرار دارد .
در حال حاضر پیشرفت این پروژه ها ، بیش از ۸۰ درصد است که تلاش میشود ظرف مدت یک ماه آینده همه پروژه ها به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد .


سردار حیدر نیا ، در خصوص شعار و روز شمار ، امسال هفته بسیج عنوان کرد : یکشنبه ۲۹ آبان ، با عنوان اولین روز از هفته بسیج با عنوان (بسیج ، سازندگی و پیشرفت) نام گرفته است .

همچنین ، دوشنبه ۳۰ آبان (بسیج محوری و جامعه اسلامی) - سه شنبه ۱ آذر (بسیج ، نو آوری و جهاد علمی) -  چهارشنبه ۲ آذر (بسیج ، مردم سالاری و ایران قوی و مستقل) - پنجشنبه ۳ آذر (بسیج ، مظهر جهاد و شهادت) -  جمعه ۴ آذر (بسیج ، ایمان و تربیت اسلامی) و در نهایت شنبه ۵ آذر ، (بسیج ، مقاومت و اقتصاد ملی) نام گرفته است .

وی محرومیت زدایی و ارائه خدمات اجتماعی را یکی از ماموریت های اصلی و اولویت دار بسیج دانست و خاطر نشان کرد : در هفته بسیج ، ۳۳۱ پروژه در زمینه های ورزشی ، احداث ، تعمیر و مرمت منازل محروم ، لایروبی قنوات و بسیاری از مواردی که مغفول واقع شده است و همچنین با در نظر گرفتن ۲۰ میلیارد تومان ، اعتبار در مناطق محروم ، کم برخوردار و حاشیه نشین البرز این خدمات ارائه خواهد شد .

 

عکاس: نگار اصغری
به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz