محمدرضا البرزی، فرماندار ساوجبلاغ:

ضرورت تحقق منویات مقام‌معظم‌رهبری در جهت تسهیل امور صنعتگران در شهرستان

ضرورت تحقق منویات مقام‌معظم‌رهبری در جهت تسهیل امور صنعتگران در شهرستان
شناسه خبـر : ۱۱۲۰۶۶ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷

البرزی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ به همراه معاونین، مشاور ارشد فرمانداری، مدیران ادارات شهرستان از دو واحد تولیدی در این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش شهروندالبرز، به گزارش روشنای راه و به نقل از شهروند البرز؛ در این دو بازدید فرماندار شهرستان از شرکت پلی رزین و صنایع غذایی مانا بازدید و از نزدیک با فعالیت‌ها و مشکلات این دو کارخانه آشنا و دستورات لازم را در جهت رفع ، تسهیل و پیگیری امور آنان صادر کرد.

در این بازدید دکتر البرزی ضمن‌تاکید بر تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد و تولید گفت: همه باید در جهت تحقق منویات مقام‌معظم رهبری در بخش،تولید و صنعت تلاش بیشتری داشته باشیم و نگذاریم امور مربوط به این بخش بر زمین بماند‌. البرزی بیان کرد: هر گاه‌ مشکلات بخش صنعت در قله و در روزهای اول آن‌مرتفع گردد دیگر آن واحد در سراشیبی قرار نخواهد گرفت چرا که نجات یک واحد تولیدی در اوج بسیار راحت تر از قتی است که در سراشیبی قرار گرفته و یا سقوط کرده است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه صنایع قدرتمند و خوبی در شهرستان وجود دارد که بايد زمینه رفع مشکلات آنان و همچنین توسعه هر چه بیشترشان مهیا گردد.

البرزی تصریح کرد: چرخ های پر سرعت اقتصاد تنها با تدبیر و توسعه و پژوهش بارور خواهد شد و چرخ هایش بر مدار خود خواهد چرخید و همه مسوولان باید تلاش کنند نگذارند چرخ های صنعت از ریل خود خارج و یا از حرکت بایستد بلکه باید در جهت سرعت بخشی آن نيز تلاش کنند.

وی در آخر گفت: تسهیل امور بخش صنعت باید اولویت فعالیت مدیران در جهت خدمت به اقتصاد کشور و تقویت آن گردد.

 

اصفهانی ‌مدیر صنایع غذایی مانا:
خوشحالیم‌که بخش صنعت پشتوانه و دلسوز دارد

مدیر صنایع غذایی مانا ضمن بیان‌فعالیت های این شرکت گفت: خوشحالیم که امروز فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از این کارخانه بازدید داشتندو از نزدیک با مشکلات بخش صنعت آشنا شده و در زمینه رفع مشکلات بخش تولید گام برداشتند.

اصفهانی اظهار کرد: خوشحالیم که می‌بینیم صنعت پشتوانه و دلسوز دارد و این مهم خیالمان را در بخش صنعت و تولید آسوده میکند و با طیب خاطر و با پشتوانه جمهوری اسلامی به فعالیت های خود خواهیم پرداخت.

وی با اشاره به مشکلات و موانع تولید بیان کرد: با توجه به این که شرکت هر روزه در حال تولید و بسترهای ایجاد تولیدات جدید و نوین است، نیازمند پشتیبانی بخش های آرد سازی نیز بوده و واحد دوم ما که واحد آرد سازی است، و در کردان‌واقع شده نیازمند ظرفیت سازی است .
مدیر صنایع غذایی مانا تصریح کرد: با ایجاد ظرفیت سازی در این بخش خواهیم توانست فعالیت های توسعه ای کارخانه را نیز محقق نماییم.
اصفهانی ادامه داد: با توجه به شرایط،جهاد کشاورزی و مشکلاتی که در آن‌ حوزه داشتیم حضور فرماندار شهرستان فرصتی مغتنم برای ماست تا مشکلات اداری که در این زمینه وجود دارد مرتفع گردد.

وی همچنین افزود: فرماندار قول های مساعدی در زمینه رفع مشکلات به ما دارند که امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم‌مشکلات و موانع را پشت سر بگذاریم.

مدیر صنایع غذایی مانا در زمینه کارآفرینی و تعداد پرسنل صنایع غذایی مانا گفت: در حال حاضر در کارخانه مانا ۴۸۰ نفر پرسنل بالقوه مشغول به فعالیت هستند و شرکت صنایع غذایی مانا نیز که هلدینگ ماست تعداد ۸۰۰ نفر زیر مجموعه دارد.

اصفهانی اظهار کرد: در کارخانه‌آردمان‌نیز تعداد ۶۰ نفر مشغول به فعالیت هستند و در تلاش هستیم بتوانیم فضای مناسبی را جهت تولید، توسعه و کار در این خصوص همچون گذشته ایجاد و ادامه دهیم.

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz