فضای استان البرز ، به عطر و بوی شهید ، عطر آگین شد - گزارش تصویری

فضای استان البرز ، به عطر و بوی شهید ، عطر آگین شد - گزارش تصویری
شناسه خبـر : ۱۱۱۹۹۷ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸

مراسم تشییع پیکر شهید مظلوم و مدافع امنیت ، در کرج برگزار شد . در این مراسم ، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و شهید پرور ، برای قدر شناسی از این شهید مدافع امنیت و مشایعت فرزندی از تبار سید الشهدا (ع) حضور داشتند .

به گزارش شهروندالبرز، پیکر شهید والا مقام ، سید روح الله عجمیان در کرج ، از ساعت ۹ صبح ، از ابتدای ۴۵ متری گلشهر کرج (تقاطع خیابان شهید بهشتی) به سمت امامزاده محمد (ع) آغاز شد .
مردم پر شور و شهید پرور استان البرز از ساعات اولیه صبح ، تجمع کرده بودند .
و در آخر ، پس از اقامه نماز میت بر پیکر شهید سید روح الله عجمیان به امامت آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی ، در گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده محمد (ع) ، به خاک سپرده شد .
این شهید والا مقام و جوان ، پنجشنبه هفته گذشته در جریان آشوب و نا آرامی های آزاد راه کرج _قزوین ، در محدوده آرامستان بهشت سکینه کرج ، با ضربات چاقو ، قمه ، پنجه بوکس و سنگ توسط اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد .
لازم به ذکر است : با دستورات قضایی ، توسط اداره کل اطلاعات استان البرز ، شناسایی و بازداشت شدند .
سید روح الله عجمیان ، متولد ۲۰ بهمن سال ۱۳۷۴ در کوهدشت لرستان و از بسیجیان حوزه ۴۱۷ شهدای کمالشهر کرج بود .
همچنین وی سابقه ۱۲ ساله در بسیج داشته است .

در این مراسم ، نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج فرمانده سپاه امام حسن (ع) استاندار البرز پرسنل فراجا ، نزاجا ، انتظامی ، امنیتی و نظامی پرسنل یگان امنیتی عمار ، گروهان تکاور فرمانداران ، مسئولان و مدیران کل اعضا شورا کرج و شهردار خادمیاران رضوی استان البرز اصحاب رسانه البرز مردم قدر شناس و شهید پرور کرج را برای تشییع این بسیجی فداکار همراهی کردند .

 

عکاس: نگار اصغری

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz