دستگیری قاتل فراری و ۲ شکارچی در البرز

دستگیری قاتل فراری و ۲ شکارچی در البرز
شناسه خبـر : ۱۱۱۹۷۸ یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵

رییس پلیس آگاهی اعلام کرد: جوانی که در یک نزاع خیابانی در یکی از بوستان های شهر فردیس اقدام به قتل یک مرد ۴۳ ساله کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح جزییات دستگیری این قاتل اظهار داشت:  ۲۷ مرداد ماه سال جاری خبر وقوع قتل در یک نزاع خیابانی در شهر فردیس به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام و اقدامات کارآگاهان برای شناسایی قاتل و عاملان ایجاد این نزاع آغاز شد. 
وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که در یک درگیری خیابانی در بوستان تندرستی شهر فردیس، چند جوان ۲۰ ساله به دلیل اختلافات قبلی با مقتول ۴۳ ساله درگیر می شوند که یکی از آن ها با یک ضربه چاقو به گردن مقتول او را به قتل رسانده و متواری شده است. 
وی خاطرشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری روش های پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل و عامل اصلی وقوع نزاع و درگیری شدند که با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند. 
نادربیگی اضافه کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی به صراحت به انجام قتل به وسیله وارد آوردن ضربه چاقو به گردن متهم اعتراف کرد. 

دستگیری ۲ شکارچی غیرمجاز در طالقان 
 
 فرمانده انتظامی شهرستان طالقان نیز روز شنبه از دستگیری ۲ شکارچی غیرمجاز و کشف سلاح شکاری قاچاق از آن ها خبر داد.

سرهنگ  سید صالح بذرگری اظهار داشت: در پی گشت زنی هدفمند عوامل گشتی کلانتری ۱۱ مرکزی طالقان در محدوده روستای کرکبود، ماموران به یک دستگاه خودرو دنا با ۲ سرنشین مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند. 
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از خودرو مورد نظر ۲ راس شکار، یک قبضه سلاح شکاری، چند دستگاه تجهیزات نظامی غیرمجاز و یک تیغه سلاح سرد کشف کردند. 
بذرگری با اشاره به احراز انجام شکار غیرمجاز از سوی شکارچیان، اظهار داشت: بلافاصله متهمان دستگیر شده و خودرو و سلاح آن ها توقیف، پرونده تشکیل و به دادسرا ارسال شد. 

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz