مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز:

سیاست ظالمانه آمریکا تغییر ناپذیر است

سیاست ظالمانه آمریکا تغییر ناپذیر است
شناسه خبـر : ۱۱۱۹۶۴ شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به جنایات آمریکا در کشورهای مختلف جهان از جمله عراق و افغانستان گفت : سیاست ظالمانه آمریکا در قبال کشورهای جهان تغییر ناپذیر است ، بنابراین کوتاهی در سردادن شعار مرگ برآمریکا هیچ تاثیری در این سیاست خصمانه ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین علیمراد یوسفی با اشاره به اینکه روز ۱۳ آبان روز ملی استکبار ستیزی است، افزود: شعار مرگ بر آمریکا نماد برائت از استکبار جهانی بوده و در قرآن کریم  چنین شعاری علیه کفار استفاده شده است .

وی بیان داشت: این شعار دینی و اعتقادی ما است که بخشی از مراسم حج نیز برائت از مشرکان است  اما امروز دشمن به تصور اینکه محاسبات مردم را در جنگ شناختی به هم زده شبهاتی را مطرح می کند .

یوسفی افزود:  دشمن به دنبال آن است که از مسیر این شبهات نتیجه بگیرد؛ از جمله می گوید وقتی شما شعار مرگ برآمریکا سرمی دهید آمریکاهم طبیعی است با شما مشکل داشته باشد اما می بینیم در جامعه ما حتی زمانی که شعار مرگ برآمریکا گفته نمی شد بدترین جنایات را شاهد بودیم  که نمونه آن کودتای ننگین ۲۸ مرداد بود.

وی  اضافه کرد:  ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی به نمادی تبدیل شد که امروز همه آزاد اندیشان ، دانش آموزان و دانشجویان از آن الهام می گیرند؛ امروز ایران اسلامی به الگویی جهانی در موضوع استکبار ستیزی تبدیل شده و بخشی از مشکلات آمریکا با ایران به همین مساله باز می گردد.

یوسفی  گفت: حتی در کشورهایی که شعار مرگ برآمریکا سر نمی دهند مانند افغانستان و عراق دیدیم که استکبار جهانی چه ظلم هایی را روا داشت؛ اگر شعار مرگ بر آمریکا تعطیل شود استکبار جهانی تغییر در عملکرد خود نخواهد داشت و به نوعی عقب نشینی برای این دشمن قسم خورده نظام اسلامی محسوب می شود که باید با این دیدگاه مقابل ظالمان جهان ایستاد.

وی ادامه داد: اگر به یاد داشته باشیم خواهیم دید که در زمان پهلوی  چه امتیازاتی به آمریکا داده شد از جمله حق کاپیتولاسیون  که در مقابل آمریکا هیچ خدماتی نداشت .

مسوول  دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز افزود: آمریکا در سند امنیتی راهبردی خود اعلام داشته که تا سال  ۲۰۳۰ مهلت دارد به کدخدایی جهان برگردد این یعنی که پایان خود را درسند رسمی خود تعریف کرده اند؛ بنابراین امروز باید با مقاومت در منطقه در مقابل آمریکا ایستاد.

یوسفی بیان داشت: امروز آمریکا و هم پیمانان او جرات ندارند که نسبت به جمهوری اسلامی رو در رو شوند بنابر این با به کارگیری عروسک های خیمه شب بازی مانند روزهای اغتشاشات به دنبال مزاحمت هایی هستند که به هیچ وجه به نتیجه نمی رسد .

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz