نماینده مجلس:

هنجار شکنان باید به اشد مجازات محکوم شوند

هنجار شکنان باید به اشد مجازات محکوم شوند
شناسه خبـر : ۱۱۱۹۶۰ شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸

نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ استان البرز در مجلس شورای اسلامی با محکوم نمودن و انزجار از آشوب ها و اغتشاشات اخیر گفت: هنجارشکنان با مدیریت ایادی استکبار باید به اشد مجازات محکوم شوند.

علی حدادی  در حاشیه دیدار با حجت الاسلام اسماعیلی روحانی نظرآبادی که مظلومانه از سوی اغتشاشگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، افزود: اولین بار نیست که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی توطئه‌ای را رقم می‌زنند و هر روز به شکلی خودنمایی می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت کشور ضروری است و ورود جدی قضایی در این زمینه باید صورت گیرد .

وی با ابراز تاسف از صدماتی که از ناحیه افراد آشوبگر به این روحانی وارد شده است افزود: هنجار شکنان با این اقدام خود خط قرمز را نیز رد کردند بنابراین باید به اشد مجازات گرفتار شوند .

حدادی یادآورشد: براساس گزارش پزشک معالج این طلبه، جراحت ضربات به این روحانی در حال درمان است و همچنان باید تحت معالجه باشد .

 این طلبه روحانی به نام حجت الاسلام "یاسر اسماعیلی" در جریان آشوب های پنجشنبه ۱۲ در آزاد راه کرج - قزوین و کمالشهر کرج به شدت مصدوم شد.

حجت الاسلام اسماعیلی مسئول کانون فرهنگی ، هنری و مذهبی یکی از مساجد شهرستان نظرآباد استان البرز است که به علت شدت جراحات  در بیمارستان کوثر کرج تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz