پرونده دستیاران اسکوچیچ بسته شد

پرونده دستیاران اسکوچیچ بسته شد
شناسه خبـر : ۱۱۱۸۲۵ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷

دستیاران دراگان اسکوچیچ برای تسویه حساب با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسیده تا پرونده حضور دستیاران سرمربی اسبق تیم ملی بسته شود.

رضا عباس زاده-شهروندالبرز

پایان حضور دراگان اسکوچیچ و همکارانش در تیم ملی فوتبال ایران غم‌انگیز بود و پس از روی کار آمدن مهدی تاج آنها چمدان‌هایشان را جمع کردند تا سکان هدایت ایران در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان به کارلوس کی‌روش برسد.

اگرچه اسکوچیچ هنوز با فدراسیون فوتبال برای جدایی به توافق نرسیده است اما امروز (سه‌شنبه) از راهروهای فدراسیون فوتبال خبر رسید ماریو تات، ملادن زگانیر و کرونوسلاو رندولیچ دستیاران سرمربی سابق تیم ملی برای جدایی به توافق رسیده‌اند.

مطالبات این نفرات به طور کامل تا پایان شهریورماه به آنها پرداخت شده است و باقیمانده مطالبات این سه نفر که تا پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است در اردوی اتریش به صورت نقدی از سوی نماینده فدراسیون به آنها پرداخت خواهد شد.

البته مذاکرات نبی با اسکوچیچ ادامه دارد و مشخص نیست توافق با او چه زمانی حاصل می‌شود.

با توجه به بندی که در قرارداد اسکوچیچ وجود دارد، فدراسیون باید برای فسخ قرارداد این مربی حدود ۵ ماه از قراردادش را به عنوان غرامت پرداخت کند. با این حال، گفته می‌شود اسکوچیچ برای نهایی کردن فسخ قرارداد خود، خواستار دریافت مبلغی بالاتر از رقم قید شده در قراردادش شده است.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz