عدم ثبات در سطح اقتصاد کلان، مهم‌ترین عاملی است که مانع رشد و رونق مداوم تولید است

 عدم ثبات در سطح اقتصاد کلان، مهم‌ترین عاملی است که  مانع رشد و رونق مداوم تولید است
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۸۸ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷

مدیرعامل گروه رستاپاد گفت: عدم ثبات در سطح اقتصاد کلان، مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند مانعی برای رشد و رونق مداوم تولید باشد.

مدیر عامل  گروه رستاپاد ظهار داشت:این نمیشگاه با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد و بعدهای رقابتی می تواند تاثیرات بسیار زیادی در مراودات بین المملی در کشورهای بازار هدف صنعتگران داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۲۲ دوره نمایشگاه صنعت با رویکرد تکنولوژی‌های جدید و حضور شرکت‌های دانش بنیان می تواند تاثیرات فراوانی بر اقتصاد و ایجاد ارز آوری در کشور داشته باشد، افزود: گروه رستاپاد در نظر دارد با ایجاد مراودات تکنولوژی های روز دنیا و فراهم نمودن بستر مناسب جهت سرمایه گذاری با کشورهای بزرگ صنعتی بتواند صنعت کشور عزیزمان را از تکنولوژی های پیشرفته بهرمند نماید.

کلبی خانی مدیر عامل  گروه رستاپاد با اشاره به اینکه وجود تحریم‌ها و نبود نقدینگی در کشور صدماتی را به صنعت کشور زده است ، عنوان کرد: صنعتگران این حوزه با وجود داشتن تخصص و ایده‌های نو توانسته اند تحریم ها را پشت سر گذاشته و همپای کشورهای صنعتی بزرگ مشغول به کار شوند.

کلبی خانی با اشاره به اینکه از دید فعالان صنعتی عدم ثبات در سطح اقتصاد کلان، مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند مانعی برای رشد و رونق مداوم تولید باشد، گفت: آنچه به فعالان صنعتی امید می‌دهد تا در بخش صنعت سرمایه‌گذاری کنند، سهولت در نحوه ورود به بخش‌ها و زیربخش‌های اقتصاد است. موضوعی که می‌توان اثر آن را در درخواستی که فعالان صنعتی از سیاست‌گذار دارند، دید.

وی ادامه داد: فعالان صنعتی درخواست کرده‌اند در راستای مانع‌زدایی از تولید و پشتیبانی از این بخش، وزارت صمت و نهادهای متولی تولید در سال ۱۴۰۱ به سمت مقررات‌زدایی گام بردارند تا شروع و تداوم فعالیت در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت را با سهولت و اشتیاق بیشتری پیگیری و زمینه رشد در این بخش را فراهم کنند.

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz