چهار پروژه خدمات گردشگری در البرز گشایش یافت

چهار پروژه خدمات گردشگری در البرز گشایش یافت
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۴۱ پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

همزمان با سراسر کشور با پیام ویدئو کنفرانشی عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی چهار پروژه خدمات گردشگری روز چهارشنبه در استان البرز گشایش یافت.

فریدون محمدی مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز در آیین گشایش این پروژه ها به خبرنگاران گفت :  افتتاح یک هتل به ظرفیت پذیرش ۲۵۰  میهمان و اشتغالزایی ۴۳  نفر در شهر کرج از جمله پروژه های گشایشی است .

وی بیان داشت : با افتتاح این هتل با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد یال ۲۵ نفر جذب بازار کار شدند.

محمدی گفت : ایستگاه بومگردی برغان با پنج اتاق و ظرفیت پذیرش ۳۵ میهمان با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال و اشتفالزایی پنج نفر و یک اقامتگاه بومگردی دیگر در برعان با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت پذیرش ۲۰ میهمان از دیگر پروژه های گشایشی است .

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز بیان داشت : همچنین امروز یک سفرخانه سنتی با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریال و پذیرش ۲۰۰ نفر و اشتغالزایی ۱۰ نفر در ماهدشت کرج افتتاح شد.

محمدی گفت : به مناسبت هفته گردشگری ، شنبه هفته آینده زنگ گردشگری در مدارس استان البرز نواخته می شود ضمن آنکه نشست ویژه با حضور استاندار البرز و سرمایه گذاران بخش گردشگری برگزار خواهد شد.

برپایی نمایشگاه خوراک و سوغات در کاخ تاریخی مروارید و برپایی جشنواره های گردشگری در شهرستان های استان البرز از دیگر برنامه های هفته گردشگری در استان البرز است .

 

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz