راه اندازی پاتوق فرهنگی در محلات کرج

راه اندازی پاتوق فرهنگی در محلات کرج
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۳۲ چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی و جوانان شورای اسلامی شهر کرج بر استفاده از پتانسیلهای مدیریت شهری کرج و ظرفیتهای علمی، اجتماعی و فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیای استان البرز در راستای فعالیتهای فرهنگی خبر داد.

حجت الاسلام علیرضا سعیدی از برگزاری نشست با فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیای استان البرز خبر داد و با اشاره به اهمیت اقدامات فرهنگی اظهار کرد: وجود نخبگان انقلابی و دلسوز در استان، سرمایه بزرگی است که می تواند اثر بخشی منویات رهبری در راستای گام دوم انقلاب و مردم سالاری دینی را محقق نماید.


وی با اشاره به اهداف فرهنگی و اجتماعی قرارگاه خاتم الاوصیا، به ظرفیت های دوسویه این مجموعه و مدیریت شهری کرج اشاره کرد و گفت: مدیریت شهری کرج در حال حاضر به لحاظ ظرفیت مکانی می تواند فضا و امکانات مناسب را برای بهره مندی شهروندان فراهم کند و همچنین می توان از توان و پتانسیل نیروی انسانی علمی و کارآمد قرارگاه در جهت اهداف مشترک بهره مند شد که گامی در راستای خدمات بهتر به شهر و شهروندان است.


عضو شورای شهر کرج با تاکید بر شناسایی امکانات موجود تصریح کرد: توان علمی و اجرایی مجموعه قرارگاه و همکاری دوجانبه با مدیریت شهری می تواند بسترساز اقدامات بزرگ فرهنگی در سطح استان شود.


سعیدی در بخش دیگری اظهار کرد: با برنامه ریزی های مناسب باید بستر راه اندازی پاتوق فرهنگی در محلات شهر فراهم  شود تا براساس وظایف ذاتی سازمانی و احساس نیاز در جامعه به وظیفه خود عمل کنیم.


وی همچنین بر برنامه ریزی مناسب اجرایی تاکید کرد و افزود: انتظار داریم تعاریف صحیحی از برنامه های فرهنگی و اجتماعی انجام گردد تا کارایی بهتر را شاهد باشیم.

 

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz