قدردانی مجمع نمایندگان مردم استان البرز از پرسنل فراجا

قدردانی مجمع نمایندگان مردم استان البرز از پرسنل فراجا
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۳۰ چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰

مجمع نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از زحمات شبانه روزی جان برکفان پرسنل فراجا و نیروهای دریادل بسیجی قدردانی و امنیت را مهمترین مطالبه مردم عنوان کرد.

در متن این بیانیه آمده است: دشمنان انقلاب اسلامی در روزهای اخیر به بهانه فوت یک خانم همه تلاش خود را به کار گرفته تا از طریق یکسری عناصر خود فروخته امنیت جامعه ما را برهم بزند.درحالی که  چه در این روزها و چه در ایام دیگر شاهد این هستیم که پرسنل فراجا و نیروهای بسیجی ، دلسوزانه و به صورت شبانه‌روزی تمام توان خود را صرف تامین امنیت مردم می‌کنند.

براساس بیانیه مجمع نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی ، پرسنل فراجا و نیروهای دریادل بسیجی ضمن عمل به وظیفه قانونی خود با صبر و متانت با حوادث موجود در جامعه برخورد می‌کنند و به نوعی هم به وظیفه‌شان عمل می‌کنند،  بنابراین در این ایام شاهد آن هستیم که اغتشاشگران برهم زنندگان نظم ،امنیت و آرامش کشور، مساجد، خودروها نیروهای اورژانس و پلیس را آتش می‌زنند که باید نیروهای امنیتی با آنها برخوردی جدی و درس‌آموز داشته باشند.

بنابراین مجمع نمایندگان استان البرز بر خود لازم می داند ضمن محکوم کردن هرگونه حرکت ضد امنیت جامعه از پرسنل فراجا، نیروهای دریادل بسیجی، نیروهای امنیتی و تمام دست اندرکاران تشکر و قدردانی و حمایت لازم را داشته باشیم .

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz