تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس بستر مناسبی برای تبیین دستاوردهای دفاع شجاعانه ملت برای نسل جوان است

تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس بستر مناسبی برای تبیین دستاوردهای دفاع شجاعانه ملت برای نسل جوان است
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۰۵ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس بستر مناسبی است برای تبیین دستاوردهای بزرگ و حماسی دفاع شجاعانه ملت برای نسل جوان است.

علی قاسم پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، آغاز سال تحصیلی را به فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و اساتید تبریک گفت و اظهار داشت: تقارن بازگشایی مدارس با هفته بزرگداشت دفاع مقدس یاد و خاطره هزاران غنچه نشکفته را در ذهن هایمان تداعی می کند که در همین کلاس‌ها درس عزت، شهامت، شجاعت و ولایتمداری آموختند و برای دفاع از دین و میهن اسلامی عزیزترین سرمایه و جان خود را فدا کردند.
 

رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: امیدوارم که همه با قدم گذاشتن در مسیر شهدا و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تلاش مضاعفی داشته باشیم.
 

قاسم پور افزود: دفاع جانانه و شجاعانه ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس در برابر هجوم رژیم بعث عراق، زیباترین حادثه تاریخ انقلاب اسلامی است.
 

وی از مدیریت شهری درخواست کرد تا تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس انجام و اقدامات مربوط به توسعه خدمات حمل و نقل عمومی، موضوع ایمن سازی محیط اطراف مراکز آموزشی به ویژه مدارس مدنظر قرار دهند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz