پیشکسوتان دفاع مقدس سمبل ایثار و شهادت در راه حفظ کیان کشور هستند

پیشکسوتان دفاع مقدس سمبل ایثار و شهادت در راه حفظ کیان کشور هستند
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۰۳ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳

استاندار البرز با بیان اینکه ارزش های دوران دفاع مقدس محرک توسعه و پیشرفت کشور است، گفت: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس سمبل ایثار و شهادت در راه حفظ کیان مادی و معنوی کشور هستند.

مجتبی عبداللهی  در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم پیشکسوتان دوران دفاع مقدس که روز چهارشنبه در سالن همایش های شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: ایثارگران، آزادگان و خانواده های شهدا همواره مورد احترام هستند.

وی اظهار داشت: دوران دفاع مقدس سرشار از جانفشانی ها و لحظات معنوی پایدار و ابدی بوده که پیشکسوتان این دوره بعنوان یادگاران دفاع مقدس، گواه زنده ای بر این مدعا هستند.

عبداللهی با بیان اینکه ما بعنوان خدمتگزاران مردم و نظام باید از این ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی تجلیل کنیم و در ارتباطی مداوم، بدنبال حفظ آثار و برکات دوران دفاع مقدس باشیم، افزود: یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و اهداف ارزشمند و متعالی این بزرگواران در دفاع از کیان مادی و معنوی ایران اسلامی، چراغی روشن در مسیر حفظ استقلال و آزادی کشور است.

استاندار البرز گفت: اقشار مختلف مردم در جامعه بزرگ و ارزشمند ایران اسلامی، حافظ فرهنگ ایثار و شهادت در ابعاد گوناگون است چراکه توسعه و پیشرفت در سایه این فرهنگ غنی محقق می شود.

وی شهدا و ایثارگران البرزی را در کشور شاخص دانست و تصریح کرد: این قشر نقش بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی و مجاهدت های دوران دفاع مقدس ایفا کرده اند و امید است بتوانیم راه ایثار و شهادت را تداوم بخشیم و خدمتگزاری صدیق برای مردم و نظام باشیم.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz