روند جمع آوری پسماندهای کرج نیازمند اصلاح است

روند جمع آوری پسماندهای کرج نیازمند اصلاح است
شناسه خبـر : ۱۱۱۶۷۵ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵

رییس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به نارضایتی شهروندان از اجرای طرح جمع آوری سبدهای زباله که درسال 99 اجرایی شد، گفت: روش جمع آوری پسماندهای شهرکرج نیازمند اصلاح و بهبود است.

علی قاسم پور در نطق پیش از دستور هفتادو یکمین جلسه رسمی شورای شهر کرج با تسلیت ایام حزن انگیز آخر ماه سفر و تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهارداشت: حوزه خدمات شهری شهرداری پیشانی عملکردی شهرداری کرج بوده و مردم نحوه خدمات مدیریت شهری را نظاره و قضاوت می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: امروز بسیار نازیبا و ناپسند است که طرح جمع آوری سبد های زباله شهر کرج  از سال 99 آغاز وتا شهریور 1401 ادامه داشته اما اگر این طرح  خوب بوده و قابل دفاع چرا برای مردم خسارت و هزینه به بار آورده است؟

قاسم پور تاکید کرد : ذخیره سازی موقت زباله برای مردم و شهر کرج معضل شده و شهرداری می بایست هر چه سریع تر برابر با جلسات هفته اول مهر ماه طرح جدید را بر اساس نقاط ، جمعیت و تراکم ارائه و سریع تر تدبیر و برنامه ریزی کند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد : هیچ چیزی در این زمینه قابل قبول نیست؛ نگهداشت شهر حداقل وظیفه شهرداری است که متاسفانه با همین حداقل ها دچار مشکل هستیم.

وی ادامه داد:  پرداختن به ورودی های شهر و حذف نازیبایی ها از مواردی است که با حضور اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری باید این موضوع را مدیریت کنیم  چرا که علی رغم دستورات صادره کار خاصی رقم نخورده که باعث تاسف است.

قاسم پور یادآور شد: می بایست  شهرداری در این زمینه اقدامات فوری انجام دهد .

وی  دربخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد : شهر نباید معطل تصمیمات شورا بماند می بایست برای آینده شهر تصمیم لازم ، قانونی و قاطع و برابر مقررات را اخذ کنیم.

قاسم پور افزود: هر گونه خبر، تحلیل و موضوع از مبادی غیر رسمی مورد تایید شورا نیست مگر اینکه سخنگوی شورا به نمایندگی از شورا این را اعلام کند.

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz