ارمندپور رئیس شورای اسلامی شهر جدید مهستان:

هزینه کرد در بخش فرهنگی سرمایه گذاری است

هزینه کرد در بخش فرهنگی سرمایه گذاری است
شناسه خبـر : ۱۱۱۶۷۱ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶

رئیس شورای اسلامی شهر جدید مهستان گفت: هزینه کرد در بخش فرهنگی سرمایه گذاری است.

ارمندپور در در آیین گرامیداشت شعر و ادب فارسی اظهار کرد: سالن آمفی تاتر پارک در گذشته آن طور که باید مورد بهره‌برداری و استفاده قرار نگرفته است و ما به برکت این‌ماه با تاتر مذهبی عقیلی که به مدت یک هفته در این محل برگزار شد بهره برداری از این سالن رسما آغاز شد.

ارمندپور بیان کرد: این سالن متاسفانه مشکلات فنی و عمرانی بسیاری داشت و رها شده بود که آن‌هایی که حل شدنی بود در مدت کوتاهی مرتفع شد و تلاش کردیم‌ این تأتر را به روی صحنه نمایش ببریم.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم به صورت بلند مدت از این‌ظرفیت موجود نهایت بهره‌برداری را داشته باشیم و از پتانسیل ها و ظرفیت های این محل در جهت ارتقا فرهنگی در این شهر بهره‌مند شویم و در این خصوص پذیرای پیشنهادات سازنده هنرمندان و شهروندان‌فهیم شهرمان هستیم.

این‌مسوول گفت: سیاست بنده و شورای اسلامی شهر در بخش فرهنگی همواره نگاه ویژه ای بوده و در این زمینه بودجه فرهنگی شهرداری در سال ۱۴۰۰ مبلغی حدود ۴۵۰ میلیون‌تومان بوده که توسط همکارانم در شورای اسلامی شهر و شهردار این بودجه له مبلغی حدود ۵ ميليارد تومان‌ارتقا پیدا کرد.

رییس شورای اسلامی شهر جدید مهستان اظهار کرد: تحقق این‌امر نشانگر نگاه ویژه شورا و مدیریت شهری در امر فرهنگ و اهمیت آن است‌.

میلاد ارمندپور بیان کرد: هزینه کرد در بخش فرهنگی سرمایه گذاری است.

وی تاکید کرد: نگاه مان در خصوص استفاده از این فرهنگسرا نگاه درآمدزا نبوده و نگاهی فرهنگی است و نگاهی در غالب پیشرفت و توسعه فرهنگ در سطح این شهر و در جهت خدمت به شهروندان و ارتقای شاخصه های فرهنگ عمومی شهرمان است.

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz