رویای کودکان نیازمند با حمایت خیرین نیکوکار به واقعیت تبدیل شد

رویای کودکان نیازمند با حمایت خیرین نیکوکار به واقعیت تبدیل شد
شناسه خبـر : ۱۱۱۵۶۵ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸

رییس انجمن خیریه بیماران تهیدست قائم (عج) گفت: امسال نیز با کمک مردم خیر و نیکوکار توانستیم بخشی از این حسرت ها را به پایان برسانیم اما همچنان مسیر ادامه دارد.

مهین باقری مجد(سروش ) در حاشیه اهدا بسته های تحصیلی به دانش آموزان نیازمند اظهارداشت: باز هم مهرماه و شروع یک سال تحصیلی دیگر رسید؛ مهر ماه که می‌رسد کمتر کسی است که روزهای نخستین مدرسه و کلاس درس را فراموش کند، همه ما یکی از خاطرات مهم زندگی‌مان مربوط به اولین روزی است که با لباس و کیف و کفش نو پا در خانه دوم خود گذاشتیم شاید بارها و بارها آن را در ذهن خود مرور کرده‌ایم.

 

رییس انجمن خیریه بیماران تهیدست قائم (عج) تصریح کرد: به لطف خداوند توفیق نصیبمان شده تا واسطه رساندن مهربانی شما به فرزندان محصل مددجویان درمورد لوازم التحریر ، کیف ،کفش ولباس مدرسه باشیم.

 

وی بیان کرد: بسته‌های اهدایی به دانش آموزان نیازمند شامل کیف، جامدادی، دفتر، خودکار، مداد رنگی، تراش و پاک کن و کفش مدرسه است.

 

سروش بیان کرد: این خیریه باشروع فصل مدارس قصد دارد برای خانواده های نیازمند و ایتام لوازم التحریر تهیه نماید و از همه مردم خیر خواه و علاقمند به کار خیر دعوت به عمل می آید تا ما را در این کار خیر و خدا پسندانه همراهی نمایند  تا شادی را بین کودکان خود تقسیم نماییم .

 

وی بیان کرد: خیرین ونیکوکاران میتوانند به صورت نقدی یا غیرنقدی مشارکت خود به یکی از روش های زیر را اعلام نمایند: شماره حساب ۶۱۰۴۳۳۷۹۰۸۶۶۰۳۰۹ بانک ملت آزادگان .

 

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz