۱۴۱ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر کرج شاغل هستند

۱۴۱ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر کرج شاغل هستند
شناسه خبـر : ۱۱۱۵۴۲ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

مدیرزندان رجایی شهرکرج گفت: اکنون روزانه به طور متوسط ۱۴۱ مددجو در کارگاره های تولیدی این زندان کار می کنند.

الله کرم عزیزی اظهار داشت : این مددجویان در کارگاه های تولیدی خیاطی، نهالستان،آهنگری،نجاری، بسته بندی،سوپر میوه و صنایع مونتاژ به فعالیت روزانه خود می پردازند.
عزیزی در ادامه افزود: در کارگاه خیاطی متوسط روزانه ۱۰۰دست روکش صندلی نیسان بر اساس قرار داد منعقده با شرکت سایپا آذین تولید و طبق قرارداد منعقده با شرکت مگا موتور تعداد ۴۳۴ عدد انواع پالت مورد نیاز در کارگاه آهنگری زندان تولید و در اختیار آنان قرار می گیرد.
مدیر زندان رجایی شهر در خصوص کارگاه مونتاژ تصریح نمود: طبق عقد قرارداد با شرکت فردان الکتریک مونتاژ انواع لوازم برقی اعم از دوشاخه،کلید برق ، مغزی کرال و...در این کارگاه صورت می پذیرد.
وی گفت: در کارگاه بسته بندی مددجویان مبادرت به بسته بندی اقلام برنج،قند،شکر،شکلات،لواشک،ادویه جات و..می نمایند که با توجه به نیاز و درخواست سایر فروشگاه‌های زندان های استان تهران ارسال می شود.
عزیزی گفت: اشتغال بکار مددجویان در کارگاه های مختلف تولیدی این فرصت را به آنان داده تا علاوه بر فراگیری حرفه و شغل، بعد از پایان دوران محکومیت و بازگشت به جامعه‌ای آموزش‌های  داخل زندان برای ادامه زندگی خود و خانواده شان بهره مند گردند.
شایان ذکر است: مددجویان شاغل در کارگاه های تولیدی زندان رجایی شهر بر حسب نوع مهارت ماهر، نیمه ماهر و ساده ماهیانه دستمزد دریافت می نمایند.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz