فراجا با حداکثر توان برای تحقق وعده‌های دولت مردمی پای کار است

فراجا با حداکثر توان برای تحقق وعده‌های دولت مردمی پای کار است
شناسه خبـر : ۱۱۱۴۹۰ دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲

فرمانده انتظامی البرز گفت: فراجا با حداکثر توان برای تحقق وعده‌های دولت پای کار است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

سردار عباسعلی محمدیان همزمان با هفته دولت به همراه تعدادی از مدیران انتظامی استان با مجتبی عبدالهی، استاندار البرز دیدار کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت به خدمتگزاران مردم در مجموعه استانداری البرز گفت: به روح پر فتوح بنیانگذار انقلاب، شهدای انقلاب و شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مجموعه دولت و شهدای عرصه امنیت درود می‌فرستیم.

سردار محمدیان با اشاره وضعیت ویژه استان البرز از نظر تنوع قومیتی ساکنان این استان، بر ارتقا رویکرد اجتماعی مجموعه‌های دولتی و امنیتی در خدمت گذاری تاکید کرد و گفت: بحمدالله از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم و حضور دکتر عبدالهی در استان البرز، دیدارهای مردمی که در طول هفته شکل می‌گیرد، مجموعه‌های دولتی را در مسیر تحقق این مهم قرار داده است.

این مقام ارشد انتظامی از آمادگی کامل فراجا برای حرکت در مسیر تحقق وعده‌های دولت سیزدهم و مجموعه استانداری البرز خبر داد و گفت: پلیس به واسطه اعتقاد و حرکت در ریل ولایت، با هر مجموعه‌ای که در مسیر تحقق فرامین رهبری حرکت کند همراهی خواهد کرد.

وی در ادامه از پشتیبانی دولت سیزدهم در اجرای پروژه‌های انتظامی تقدیر کرد و گفت: بحمدالله با پشتیبانی‌های صورت گرفته، علی رغم عدم تغییر سرفصل‌های امنیتی، وضعیت انتظامی و امنیتی البرز رو به بهبود است.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز با بیان اینکه پلیس‌های تخصصی در زمینه کشف جرم بسیار قوی عمل کرده و این موضوع باعث ارتقا احساس امنیت در سطح جامعه می‌شود، اضافه کرد: بحدالله مردم قدرشناس کشور زحمات خادمان خود در فراجا را دیده اند و نظرسنجی‌های انجام شده نشان از افزایش مقبولیت و ارتقا رضایتمندی مردم از عملکرد فراجا دارد.

سردار محمدیان در پایان اشاره‌ای به خدمات رسانی ۲۴ ساعته پلیس گذرنامه در ایام منتهی به اربعین حسینی کرد و گفت: علی رغم سرازیر شدن جمعیت چند هزار نفری متقاضیان گواهی موقت سفر به عتبات عالیات به پلیس گذرنامه، اما با یک رویکرد مناسب توانستیم هم از انباشت جمعیت بکاهیم و هم خدمت رسانی به نحو مطلوب به متقاضیان صورت بگیرد.

در ادامه مجتبی عبدالهی، استاندار البرز نیز از خدمات رسانی و تأمین امنیت مجموعه انتظامی استان تقدیر کرد.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz