سو قصد به رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری کرج پی گیری شود

سو قصد به رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری کرج پی گیری شود
شناسه خبـر : ۱۱۱۴۴۹ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از انجام پیگیری های قضایی و انتظامی برای شفاف شدن موضوع سوء قصد به رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری تاکید کرد

محمد اسدیان در نطق پیش از دستور شصت و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر کرج گزارشی را در خصوص مرکز پژوهشها ارائه و اظهارداشت: عملکرد این مرکز از شهریور 1400 الی شهریور 1401 در قالب شش کارگروه درعناوین مختلف پژوهشی مطرح  و به صورت مکتوب به اعضای شورای شهر نیز ارائه می شود.

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش به گزارش تکمیلی از میدان میوه و تره بار اشاره و افزود: در این گزارش میدان تره بار و دستورالعمل های کشوری مورد بحث و ارائه قرار گرفته است و در بخش بعدی این گزارش قرارداد اخذ بهای خدمات خودرویی توسط شرکت مسئولیت محدود شرکت نگین البرز قائم مورد بحث قرار گرفت و تخلفات آن شرکت لیست گردید و بیان شد.

اسدیان تصریح کرد: از دستگاه قضا،مدیران شهری درخواست می شود گزارش عملکرد دفتر نمایندگی شهردار کرج در مرکز میدان تره بار توسط شهرداری به اینجانب و اعضای شورای شهر ارائه شود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: نظام مند کردن قراردادن شرکت های مختلف در لیست سیاه و نحوه واگذاری غرفه ها در میادین میوه و تره بار از مواردی است که نیاز به بررسی دارد.

اسدیان در خصوص حمایت از مدیرعامل سازمان مشاغل که مورد هجمه قرار گرفت تاکید کرد و افزود: در خصوص نظارت های پیشین و پسین حراست و بازرسی شهرداری و قرارداد اخذ بهای خدمات خودرویی نظارت و بررسی شود.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج خواستار تحقیق  و تفحص  ۴ ساله از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج شد.

نویسنده : آمنه شکوهی

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz