ساخت مسکن در دولت سیزدهم با روند جهشی دنبال می شود

ساخت مسکن در دولت سیزدهم با روند جهشی دنبال می شود
شناسه خبـر : ۱۱۱۴۲۷ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: ساخت مسکن در دولت مردمی سیزدهم با روند جهشی دنبال می شود و دستگاه های اجرایی البرز باید دراین زمینه سرعت عمل به خرج دهند.

مرتضی ولی پوری در نشست هماهنگی با روسای مجمع خیرین مدرسه ساز، مسکن ساز و بیمارستان ساز افزود:  براین اساس در استان البرز نیز رفع دغدغه های خانوارها در زمینه مسکن از اولویت های اصلی تمام دستگاههای ذی ربط می باشد.

وی با تاکید بر مشارکت حداکثری خیرین در رفع کمبودها و نواقص موجود در حوزه  های مسکن، بیمارستان و مدرسه در استان گفت: استفاده از ظرفیت خیرین برای توسعه استان ضرورت دارد. 
ولی پوری اظهار داشت: امروزه در اکثر کشورهای توسعه یافته نیز حوزه سلامت به عنوان یک آسیب مطرح است و دولت ها برای تامین سلامت مردم به تنهایی قادر نیستند از این رو از توان خیرین استفاده می شود. 
وی افزود: برای توسعه استان البرز بهره مندی از ظرفیت خیرین به خصوص در حوزه های مدرسه، مسکن و بیمارستان در اولویت است. 
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز بیان داشت: خوشبختانه عملکرد خوب خیرین در استان در حوزه های مختلف منجر به دستاوردهای مهمی به ویژه در عرصه مدرسه سازی شده است. 
وی با بیان اینکه امیدواریم کارهای انسان دوستانه خیرین در استان البرز ارتقا یابد، افزود: خیرین استان همواره بدون توجه به موانع موجود در راه اعتلای جامعه تلاش وافری دارند و ما همواره در این امر شاهد تحولات بزرگ‌تر در حوزه‌های مدرسه سازی و دیگر عرصه‌ها در استان بوده ایم. 
ولی پوری افزود: خیرین استان در توسعه استان نقشی اثر گذار و موثر دارند و همواره در امر سلامت و تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش پیش قدم بوده اند. 

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz