عامل تصادف عمدی رجایی شهر کرج به مراجع قضایی معرفی شد

عامل تصادف عمدی رجایی شهر کرج به مراجع قضایی معرفی شد
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۹۲ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳

فرمانده انتظامی البرز از شناسایی و معرفی عامل تصادف عمدی منطقه رجایی شهر کرج به مراجع قضایی خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه اظهار داشت: درپی انتشار فیلم زیر گرفتن یک خانم به وسیله خودرو ۲۰۶ در منطقه رجایی شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کلانتری ۱۵ رجایی شهر کرج و کارآگاهان اداره مبارزه جرایم جنایی قرار گرفت.
وی افزود: بررسی اولیه حاکی از این بود که به دنبال وقوع یک تصادف جزیی بین ۲ خودرو، درگیری لفظی بین رانندگان آن ها ایجاد می شود که با بالا گرفتن درگیری راننده یکی از خودروها پیاده می شود و در این حین راننده ۲۰۶ اقدام به زیر گرفتن او می کند.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه مالک خودرو در کمتر از چند ساعت شناسایی و توسط ماموران کلانتری ۱۵ رجایی شهر به کلانتری دعوت می شود، گفت: در ادامه راننده خودرو و عامل تصادف نیز توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی شناسایی و به پلیس آگاهی هدایت می شود.
سردار محمدیان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در این خصوص و ارسال آن به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: بسیاری از جنایات صورت گرفته در کشور به واسطه عدم کنترل خشم مجرمان صورت می‌گیرد که نیاز است با آموزش مهارت کنترل خشم به جوانان و نوجوانان، از گرفتاری آن ها پیشگیری کنیم.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz