خدمات‌رسانی رایگان ناوگان اتوبوسرانی به شرکت‌کنندگان مراسم «یوم‌العباس»

خدمات‌رسانی رایگان ناوگان اتوبوسرانی به شرکت‌کنندگان مراسم «یوم‌العباس»
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۸۵ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: مسافرگیری به مقصد آیین ذهبی یوم‌العباس از ۴ مسیر به صورت رایگان انجام می‌شود.

محسن امیدوار حسینی، سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج، در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم از سوی تبلیغات اسلامی و شهرداری کرج در خصوص تسهیل تردد شهروندان در روز یوم‌ العباس شکل گرفته است، گفت: خطوط اتوبوس از چهار نقطه به مقصد چهارراه هفت تیر به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

این مقام مسؤول بیان کرد: میدان حصارک، میدان طالقانی، انتهای خیابان ۴۵ متری گلشهر و خیابان درختی خطوط اتوبوس برای تردد شهروندان تعبیه شده است.

وی با اشاره به اینکه در ابتدا با حداقل ناوگان و با توجه به جمعیت ارائه خدمات تشدید می‌شود، افزود: با این تفاسیر ۱۰ اتوبوس برای هر خط در نظر گرفته ایم.

امیدوار حسینی با اشاره به اینکه تشدید خدمات با نظارت کارشناسان گشت‌زنی صورت خواهد گرفت، یادآور شد: با این تفاسیر ۴۰ دستگاه اتوبوس از این چهار خطوط به مسافران خدمات ارائه می‌کنند.

وی در پایان یادآور شد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی شهرداری، پلیس راهور و نهادهای مربوطه ناوگان عمومی پس از پایان مراسم از میدان توحید و هفت تیر مسافرگیری خواهند داشت.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz