۸۳ میلیارد تومان به اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد فردیس اختصاص یافت

۸۳ میلیارد تومان به اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد فردیس اختصاص یافت
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۶۷ پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس اعلام کرد: ۸۳ میلیارد تومان وام خود اشتغالی به مددجویان تحت پوشش این نهاد اختصاص یافت.

کاوه بکان افزود: با پرداخت این میزان تسهیلات زمینه خوداشتغالی ۸۳۰ نفر از مددجویان تحت پوشش  کمیته امداد فردیس فراهم می شود.

وی اظهار داشت: سقف این وام ۱۰۰ میلیون تومان با کارمزد چهار درصد برای فرزندان مددجو،مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند است و در صورت داشتن مجوز کسب یا اقدام کردن برای کسب مجوز تسهیلات به آنها اعطاء می شود .

وی افزود: سال گذشته با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی مبلع ۲۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر مددجو در این شهرستان فراهم شد.

بکان گفت: به تازگی یک فرد خیر مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای خرید ۱۰۰ قلم کالا از قبیل تلویزیون، جاروبرقی،یخچال، لباسشویی به افراد نیازمند فردیس  کمک مالی کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس گفت: در حوزه اشتغال و توانمندسازی مددجویان و نیازمندان آسیب دیده در بخش کسب و کار ناشی از فضای کرونا  وام خودکفایی و اشتغالزایی به صورت قرض الحسنه با هدف تأمین عزت و کرامت خانواده‌ها و نیل به استقلال اقتصادی  پرداخت می شود.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz