ساخت و تجهیز پنج مرکز درمانی و رفاهی در برنامه کاری تامین اجتماعی البرز

ساخت و تجهیز پنج مرکز درمانی و رفاهی در برنامه کاری تامین اجتماعی البرز
شناسه خبـر : ۱۱۱۲۶۴ پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد: ساخت یک بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی ، سه کلینیک درمانی و یک مرکز رفاهی در برنامه کاری این مدیریت در البرز قرار گرفته است.

دکتر داریوش  طاهرخانی روز پنجشنبه در نشست مشترک با روسای تشکلات و کانون های بازنشستگی و کارگری و رییس بسیج کارگری استان البرز که در محل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز برگزار شد با اشاره به فعالیت های توسعه ای حوزه درمان تامین اجتماعی استان البرز اظهار داشت : با توجه به نیاز های اساسی در سطح استان البرز ، ساخت بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی در هشتگرد ، ساخت پلی کلینیک تخصصی در نظرآباد ، پلی کلینیک تخصصی شهید بهشتی کرج ، پلی کلینیک تخصصی حصارک کرج  و یک مرکز رفاهی و فرهنگی تامین اجتماعی استان در دستور کار بوده و اقدامات و پیگیری های لازم در حال انجام است.

وی  با اشاره به محدودیت ها و نیاز های استان البرز ، تحقق اجرای طرح های توسعه ای را بسیار ضروری عنوان کرد و افزود : از شرکای اجتماعی خود بخصوص مسوولان کانون های بازنشستگی و کارگری استان البرز و همچنین بسیج جامعه کارگری استان تقاضا داریم در اجرای این طرح ها همدوش مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز باشند . 
 مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه خدمات درست و مطلوب در حوزه درمان اشاره  کرد و بیان داشت : در دسترس بودن و دستیابی به خدمات درمانی مقوله های مهمی هستند که هر ۲ باید مورد توجه قرار گیرد . هم اکنون در بیشتر شهرستان های استان خدمات بهداشتی درمانی تامین اجتماعی  در دسترس قرارداشته ولی بدلایل مختلف از جمله اشغال ظرفیت ها ، دستیابی به خدمات برای نیازمندان واقعی میسر نمی باشد .

 حسین رجبی ، رییس بسیج کارگری استان البرز در این نشست با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسن (ع) به فرمایش مقام معظم رهبری که می فرماید « ما می خواهیم اگر کسی در یک خانواده مریض شد بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد » اشاره کردو اظهار داشت :استان البرز در مقایسه با بسیاری از استان های کشور دارای ظرفیت های بسیار بالایی است ولی به دلایلی از جمله در کنار و سایه تهران قرار گرفتن و عدم وجود همگرایی های لازم با مشکلات فراوانی روبرو است . 
وی افزود : ما در حوزه کارگری با عقب ماندگی هایی روبرو هستیم و در سازمان بسیج کارگری ، با تاسی از تاکید مقام معظم رهبری به حوزه کارگری ، پیگیری امور و رفع مشکلات حوزه کارگری جزو رسالت های ما تعریف شده است .

رییس بسیج کارگری استان البرز همچنین گفت : تمامی کارها در سطح استان قابل پیگیری و اقدام است و لذا در این راستا نیاز به وجود همگرایی و تعریف دستور کار روشن جلسات می باشد تا نتایج مطلوب حاصل گردد.


به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz